LLB (Hons) britské vysokoškolské vzdělání převod

Všeobecné informace

3 dostupných umístění

Popis programu

BAC nabízí velmi populární ve Velké Británii Převod studijní program (zákon), kde jsou studenti mít možnost dokončit do vedení 1 + 2 (1 rok v BAC a 2 roky na partnera UK University), nebo 2 + 1 (2 roky u BAC a 1 rok u partnera UK University) v závislosti na jejich preference a poslat v oblasti 600-700 studentů ročně dokončit poslední rok ve Spojeném království. Málokterý jiné instituce poskytnout studentům na výběr přístup tak velký počet vysokých škol, aby pokračovaly ve své poslední rok a nejlepší ze všech studentů obdrží uznávaný britský kvalifikační stupeň.

Po úspěšném absolvování programu budou studenti odměněni mezinárodně uznávaný LLB (Hons) titul z jejich zvolené partnerské univerzity ve Velké Británii. Studenti si mohou vybrat z různých stupňů, které nabízí celou řadu špičkových zářez univerzit, jako jsou univerzity v Readingu, Cardiff, Aberystwyth, Northumbria, Liverpool, Sheffield, Hull a Hertfordshire.

BAC ve Velké Británii Převod studijní program (právo) je plně akreditována malajské kvalifikací agentury (MQA) a společného akademického Stage rady UK (JASB). Absolventů s titulem z partnerské univerzity proto bude přiznán status UK kvalifikační, což je způsobilé pro advokátní odborný kurz (BPTC). Jednotlivci, kteří hodlají vykonávat advokacii s tímto stupněm tak může vydat buď na BPTC ve Velké Británii nebo osvědčení v právní praxi (CLP) v Malajsii (pokud malajské či Malajský Resident) nebo ekvivalentní certifikaci v jejich vlastní zemi.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Since 1991, Brickfields Asia College (BAC) has established itself as the Fastest & Smartest Way to UK Law & Business degrees. Having sent more than 6500 law graduates into practice, the colleg ... Čtěte více

Since 1991, Brickfields Asia College (BAC) has established itself as the Fastest & Smartest Way to UK Law & Business degrees. Having sent more than 6500 law graduates into practice, the college has established an excellent reputation as a provider of quality education. Its graduates are highly sought after by local and international firms in both the public and private sectors and we are a household name in Malaysia, why, because we only offer UK qualifications, but in Malaysia! Méně
Shah Alam , Kuala Lumpur , Petaling Jaya + 2 Více Méně