LL.M

Všeobecné informace

Popis programu

LL.M. Pro zahraniční studenty

Vítejte na mezinárodní LLM program Cleveland Marshall! Nabízíme studentům z celého světa možnost získat pokročilého titul od ABA-akreditované American Law School za konkurenceschopnou cenu. Děláme to tím, že poskytuje výjimečný učitel-k-poměr studenta, vynikající schopnost, a osobně na míru studijní program. Jako Law School, jehož absolventi jsou soudci z Ohio Nejvyššího soudu, federální soudci, členové americké Sněmovny reprezentantů, Cleveland starostové, a mnoho dalších významných právníků, občanské a obchodní vedoucí, budeme rádi, že vás považovat za součást naše rodina.

Požadavky na aplikaci

Aby mohla být považována za mezinárodní LLM programu, je nutné získat (a doložit):

1.A Law Titul: Zákon titul z akreditované zahraniční právnické škole nebo univerzitě.

  • Uveďte, prosím, originální titul jako titul, s úředním překladem (pokud není k dispozici v anglickém jazyce);
  • Uveďte, prosím, kompletní původní přepis jak jsou svěřeny, s úředním překladem (pokud není k dispozici v angličtině).

2.English kvalifikace: Pokud angličtina není vaším rodným jazykem, nebo pokud jste obdrželi titul z vysoké školy, kde angličtina není oficiálním jazykem vyučovacím, budete muset prokázat dostatečnou znalost anglického jazyka. To lze obvykle dosáhnout poskytováním TOEFL skóre alespoň 100 nebo IELTS skóre alespoň 7. Uchazeči, kteří lehce získané nižší skóre mohou být považovány za předpokladu, že jejich studijní výsledky a další složky jejich souboru žádosti odůvodnit takovou výjimku.

3.Personal Prohlášení: Osobní prohlášení s vysvětlením, proč byste chtěli získat mezinárodní titul LLM, se zvláštním zřetelem na otázku, proč byste chtěli, aby tak učinily na Cleveland-Marshall College of Law.

4.Reference Letters: Tři referenční dopisy, nejlépe z nichž dva z profesorů práva a jeden z právního zaměstnavatele.

Po dokončení požadavky na čtyři výše uvedené, prosím stáhněte si aplikaci pro LLM programu (zde), jeho dokončení pilně, a odešlete celý balíček, přes doporučenou poštou na adresu: Cleveland-Marshall College of Law, Úřad přijímací, 1801 Euclid Ave., LB 138, Cleveland, OH 44115 - 2214 Law School se za normálních okolností v úvahu žádosti o příchodu před 1. dubnem pro příští zimním semestru

Požadavky na ukončení studia

Poté, co přiznal, aby se absolvent mezinárodní LLM program a získal titul, musíte splnit všechny následující požadavky: 1.Successfully celých 24 hodin úvěru učení; 2.Of těch 24 hodin úvěru, úspěšně dokončit následující povinných předmětů:

  • Úvod do amerického práva;
  • One Common-Law Course (deliktů, smlouvy, nebo na majetku), se stupněm "C" nebo vyšší;
  • Jeden kurz splňující požadavky psaní Upper-Level;

3.Register po dobu minimálně 8 hodin úvěru za semestr; a 4.Obtain akumulační GPA (Grade Point Average) 2,0 nebo více.

POZNÁMKA NA posezení pro advokátní zkoušky

Zatímco zákon škola je rád poradí studenty, kteří by se chtěli sedět na baru - buď ve státě Ohio, nebo někde jinde, to je důležité si uvědomit, že požadavky stanovené každý stát za advokátní zkoušku, jsou odlišné, a může velmi podstatně lišit Z Požadavky na ukončení studia výše uvedených. V souladu s tím, studenti, kteří plánují sedět na advokátní zkoušku by měl oznámit školu před tím, než začnou svá studia, aby škola může lépe přizpůsobit svůj studijní plán pro jejich potřeby.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Cleveland-Marshall is a student-centered law school dedicated to creating opportunities. As part of its strategic plan, the school looks to enroll a diverse set of individuals.

Cleveland-Marshall is a student-centered law school dedicated to creating opportunities. As part of its strategic plan, the school looks to enroll a diverse set of individuals. Méně