LL.M v amerických Indiánů a domorodé zákona

LL.M v indickém programu práva je flexibilní. Po konzultaci s fakulty, studenti mohou přizpůsobit pole studia, a to jen proto, aby indického práva obecně, ale na konkrétních dílčích speciality, které si přejí rozvíjet. Program je k dispozici buď jako akademické dráze (s důrazem na práce v kurzu), nebo výzkumném stopy. Obě skladby vyžadují úspěšné dokončení minimálně 24 hodin úvěru od indického zákona osnov.

Studenti jsou vedeni, aby předběžný výběr, z nichž sledovat hodlají sledovat při vstupu do programu. Že předběžný výběr, však není závazné studenta. Fakulta se zavazuje pracovat individuálně s každým studentem, aby splňovalo konkrétní akademické potřeby.

Skladby

Akademický Track
Student, který se rozhodne akademické dráze může dokončit LLM - AAIL s 24 hodin od samotného kurzu, bez práce. Akademické studenti dráhy mohou zapsat na plný nebo částečný úvazek, a musí splnit požadavky v průběhu tří let.

Výzkum Track
Výzkum dráha je 24 úvěr hodinový program s minimálně 3 hodin úvěru práce. Studenti na výzkumné dráze se může rozhodnout provést kdekoli od 3 do 12 hodin úvěru diplomové práce, se zbývajícími hodin od práce v kurzu. Studenti výzkum dráhy mohou zapsat na plný nebo částečný úvazek a musí dokončit program do 5 let.

Program začíná v areálu polovině srpna každého roku, za zimním semestru, a počátek ledna pro jarní semestr. Všichni studenti jsou povinni absolvovat vícedenní "Základy právní studia" orientace před začátkem vyučování.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 2 více kurzů z College of Law - The University of Tulsa »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
1 - 5 let
Kombinované
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date