LAWSTUDIES

Zprostředkování programy, vyhledejte nejlepší programy LLM zde! - LLM

Právní pole má mnoho specifických typů práva a studium LLM pomáhá studentům konkrétně studovat jen jednu z těchto mnoha aspektů. Studenti obvykle získají jeden z těchto pokročilých právních stupňů po absolvování právnické školy nebo po několika letech práce jako právníci.

Co je LLM ve zprostředkování? Když studenti pracují na tomto stupni, studují přísné teoretické principy řešení konfliktů a zprostředkování. Mohou také rozsáhle studovat případové studie a simulace, které jim pomohou získat dovednosti potřebné k tomu, aby se staly prostředníkem. Navíc se studenti mohou dozvědět více o tom, proč je zprostředkování prospěšnou formou řešení sporů a kdy má být použita k tomu, aby pomohla lidem, organizacím a podnikům řešit problémy.

Ti, kteří získají tento pokročilý právní stupeň, se mohou stát odbornými vyjednavači, což jim pomůže vydělat více v jejich oboru. Mohou také zlepšit své organizační schopnosti a komunikační dovednosti, které jim pomohou zajistit propagační akce po celou dobu jejich kariéry.

Umístění školy, zda je program online nebo osobně, a jak dlouho trvá, než skončí, ovlivní celkové náklady na získání LLM ve zprostředkování. Kolik školní poplatky za výuku má také dopad na náklady na získání tohoto titulu.

Zatímco mnozí studenti, kteří si vydělávají na LLM ve zprostředkování, se stávají profesionálními mediátory nebo rozhodci, ať jsou nebo nejsou již právníkem, mnoho z nich uplatňuje tyto dovednosti v rámci jiné profese. Například někteří si vydělávají na LLM ve zprostředkování a uplatňují své vyjednávací schopnosti jako učitelé, odborníci na lidské zdroje nebo manažery. Jiní používají tyto dovednosti k tomu, aby zlepšili svoji výkonnost jako trenér nebo sociální pracovník v mnoha průmyslových odvětvích.

Vzrušující příležitosti jsou často k dispozici absolventům tohoto typu programu LLM. Chcete-li začít, projděte si níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním formuláře o předání.

4 Výsledky v Zprostředkování Filter

Zprostředkování LLM a alternativní řešení sporů - plný úvazek

The University of Law Postgraduate Programmes
LLM
Zář 2020
<
Denní studium
<
12 měsíce
Angličtina
Kampus
Online forma

Naše LLM z našeho nového magisterského studijního programu jsou určeny pro absolventy práv, kteří chtějí prozkoumat praktickou aplikaci konkrétní specializované oblasti práva. ...

Čtěte více

Zprostředkování LLM a alternativní řešení sporů - částečný úvazek

University of Law Online Postgraduate
LLM
Zář 2020
<
Kombinované
<
24 měsíce
Angličtina
Online forma

Naše LLM z našeho nového magisterského programu v oboru právo jsou určeny pro absolventy práva, kteří chtějí prozkoumat praktické uplatnění konkrétní, specializované oblasti p ...

Čtěte více

LLM v trans / evropské obchodní právo, zprostředkování, rozhodčí a energetické právo

International Hellenic University (IHU)
LLM
<
Denní studium
<
Kombinované
<
14 měsíce
Angličtina
Kampus

Tento program předkládá skutečně nadnárodní a evropskou perspektivu. Nabízí vysoce flexibilní kvalifikaci vhodný pro širokou škálu profesních otvorů v mnoha odvětvích. Je urče ...

Čtěte více

University of Strathclyde: Faculty of Humanities and Social Sciences
LLM
<
Denní studium
<
Kombinované
<
12 dny
Angličtina
Kampus

manažeři Učitelů sociální pracovníci

Čtěte více