Filter
magistr práv
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Zprostředkování programy, vyhledejte nejlepší programy LLM zde! - LLM

Právní pole má mnoho specifických typů práva a studium LLM pomáhá studentům konkrétně studovat jen jednu z těchto mnoha aspektů. Studenti obvykle získají jeden z těchto pokročilých právních stupňů po absolvování právnické školy nebo po několika letech práce jako právníci.

Co je LLM ve zprostředkování? Když studenti pracují na tomto stupni, studují přísné teoretické principy řešení konfliktů a zprostředkování. Mohou také rozsáhle studovat případové studie a simulace, které jim pomohou získat dovednosti potřebné k tomu, aby se staly prostředníkem. Navíc se studenti mohou dozvědět více o tom, proč je zprostředkování prospěšnou formou řešení sporů a kdy má být použita k tomu, aby pomohla lidem, organizacím a podnikům řešit problémy.

Ti, kteří získají tento pokročilý právní stupeň, se mohou stát odbornými vyjednavači, což jim pomůže vydělat více v jejich oboru. Mohou také zlepšit své organizační schopnosti a komunikační dovednosti, které jim pomohou zajistit propagační akce po celou dobu jejich kariéry.

Umístění školy, zda je program online nebo osobně, a jak dlouho trvá, než skončí, ovlivní celkové náklady na získání LLM ve zprostředkování. Kolik školní poplatky za výuku má také dopad na náklady na získání tohoto titulu.

Zatímco mnozí studenti, kteří si vydělávají na LLM ve zprostředkování, se stávají profesionálními mediátory nebo rozhodci, ať jsou nebo nejsou již právníkem, mnoho z nich uplatňuje tyto dovednosti v rámci jiné profese. Například někteří si vydělávají na LLM ve zprostředkování a uplatňují své vyjednávací schopnosti jako učitelé, odborníci na lidské zdroje nebo manažery. Jiní používají tyto dovednosti k tomu, aby zlepšili svoji výkonnost jako trenér nebo sociální pracovník v mnoha průmyslových odvětvích.

Vzrušující příležitosti jsou často k dispozici absolventům tohoto typu programu LLM. Chcete-li začít, projděte si níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním formuláře o předání.

Čtěte více Méně

4 Výsledky v Zprostředkování

University of Strathclyde: Faculty of Humanities and Social Sciences

... [+]

. manažeři Učitelů sociální pracovníci [-]
Spojené království Glasgow
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
12 - 24 dny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
International Hellenic University (IHU)

Tento program předkládá skutečně nadnárodní a evropskou perspektivu. Nabízí vysoce flexibilní kvalifikaci vhodný pro širokou škálu profesních otvorů v mnoha odvětvích. Je ... [+]

UNIVERZITA

Mezinárodní Řecká univerzita je Řecko je první State University, kde jsou programů vyučovaných výhradně v angličtině. To již přitahuje silné mezinárodní akademické fakulty a vynikající studenty z jihovýchodní a dalších zemí Evropy a Černého moře. Jako státní univerzity, jsou všechny tituly udělované jsou akreditovány vládou a jsou uznávány v Evropské unii a na mezinárodní úrovni.

Kurz

Titul LL.M. Program klade důraz na učení, jak se obchodní aktivity přeshraniční, společnosti a finanční trhy regulovány a jak alternativního řešení sporů se provádí. Je navržen tak, aby nabídnout studentům důkladné pochopení teorie a praxe ve třech funkčně vzájemně závislých oblastech práva: nadnárodní obchodního práva, evropského hospodářského práva a alternativní řešení sporů (rozhodčí a mediační).... [-]

Řecko Soluň
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
14 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Law Online

Naše LLM z našeho nového magisterského programu v oboru právo jsou určeny pro absolventy práva, kteří chtějí prozkoumat praktické uplatnění konkrétní, specializované obla ... [+]

Zprostředkování LLM a alternativní řešení sporů - částečný úvazek

Naše LLM z našeho nového magisterského programu v oboru právo jsou určeny pro absolventy práva, kteří chtějí prozkoumat praktické uplatnění konkrétní, specializované oblasti práva.

Požadavky na kurzStudenti by měli mít bakalářský titul ve Velké Británii na úrovni 2: 2 nebo vyšší nebo rovnocenné kvalifikace. [-]
Spojené království UK Online
Leden 2020
Angličtina
Kombinované
24 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
The University of Law Postgraduate Programmes

Naše LLM z našeho nového magisterského studijního programu jsou určeny pro absolventy práv, kteří chtějí prozkoumat praktickou aplikaci konkrétní specializované oblasti p ... [+]

Zprostředkování LLM a alternativní řešení sporů - plný úvazek

Naše LLM z našeho nového magisterského studijního programu jsou určeny pro absolventy práv, kteří chtějí prozkoumat praktickou aplikaci konkrétní specializované oblasti práva. Studovat tváří v tvář nebo on-line.

Požadavky na kurz

Studenti by měli mít bakalářský titul ve Velké Británii na úrovni 2: 2 nebo vyšší nebo rovnocenné kvalifikace.

[-]
Spojené království Londýn Birmingham Leeds UK Online  + 1 Více
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
12 měsíce
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině