LAWSTUDIES

LLM Winston-Salem - LLM LLM programy Winston-Salem, Winston-Salem

Master of Laws míry běžně známý jako LL.M., je pokročilý absolvent oboru právo. Kandidáti často již mají první titul v oboru právo a zájem o prosazování svých studií zákona. Získání LL.M. má celou řadu významných výhod.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Winston-Salem je velké město v Severní Karolíně s prosperující noční život a akademických scén. Město je také známé jako město umění a inovace. Vysoké školy ve městě poskytují vynikající vzdělání ve strojírenství, obchodu a zemědělství.

LLM Winston-Salem - Vezměte si LLM Oslu. Získejte všechny programu LLM a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

nalezené výsledky Filter

Lmm v americkém právu

Wake Forest University School of Law
LLM
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Právnická fakulta Univerzity Wake Forest LL.M. studijní program je určen primárně pro mezinárodní právníky a studenty, kteří jsou držiteli prvního stupně v právu z jejich domo ...

Čtěte více