LAWSTUDIES.CZ

LLM New Hampshire - LLM LLM programy New Hampshire, New Hampshire

LLM nebo Master of Laws míry je akademický titul, často vyhledávány studenty s bakalářskými tituly práva, kteří se snaží vzdělávat se důkladněji v jedné konkrétní oblasti práva studia. LLM programy jsou výzkum orientovaný a typicky trvat jeden rok.

Studenti, kteří sledují si LLM (Master of Laws) stráví jeden až dva roky studovat určité oblasti práva. Jejich pokročilý výcvik připravuje jim umožňuje pracovat se specializací jako je mezinárodní právo nebo daňového práva.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

LLM New Hampshire - Vezměte si LLM Oslu. Získejte všechny programu LLM a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

nalezené výsledky Filter

LL.M v mezinárodním trestním právu

UNH Franklin Pierce School of Law
Online forma Denní studium 12 - 60 měsíce Kontaktuj školu Spojené státy americké Concord

Chtěli byste držet krok s rozšířením rozsahu mezinárodního trestního práva. Pracovní právníci se dozvědí o nejnovějším vývoji, který ovlivňuje mezinárodní trestní právo.

LL.M v obchodě

UNH Franklin Pierce School of Law
Kampus Denní studium 12 měsíce Září 2019 Spojené státy americké Concord

Nové výzvy vytváří růst elektronického obchodu, nové produkty a služby a rostoucí šíření počítačové kriminality každý den. Naše silná IP nadace nám umožnila rozšířit náš dosah na koncentraci obchodu a technologií.

Magistr duševního vlastnictví

UNH Franklin Pierce School of Law
Kampus Online forma Kombinace studia online a v kampusu Denní studium Kombinované 1 - 5 roky Září 2019 Spojené státy americké Concord + 3 více

Jako deset nejlepších zákonů o právním postavení ve Spojených státech po dobu více než 25 let (podle americké zprávy

LL.M v oblasti duševního vlastnictví

UNH Franklin Pierce School of Law
Kampus Online forma Kombinace studia online a v kampusu Denní studium Kombinované 12 - 60 měsíce Září 2019 Spojené státy americké Concord + 3 více

Jako deset nejlepších zákonů o právním postavení ve Spojených státech po dobu více než 25 let (podle americké zprávy