LAWSTUDIES.CZ

LLM Minnesota - LLM LLM programy Minnesota, Minnesota

Master of Laws míry běžně známý jako LL.M., je pokročilý absolvent oboru právo. Kandidáti často již mají první titul v oboru právo a zájem o prosazování svých studií zákona. Získání LL.M. má celou řadu významných výhod.

LLM je postgraduální zákon stupeň, který je sledován studenty, kteří se chtějí specializovat na určité oblasti práva. Absolventi s tímto odborné přípravy jsou často kvalifikováni pro práci v globálním právním prostředí.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

LLM Minnesota - Vezměte si LLM Oslu. Získejte všechny programu LLM a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

nalezené výsledky Filter

LLM v amerických právních studií

Vermont Law School
Kampus Denní studium Kombinované Září 2019 Spojené státy americké Royalton

Určen pro studenty, kteří získali právnický titul mimo území Spojených států, LLM v amerických právních studií připravuje studenty pro průchodem tyče a kariérní postup.

LLM v právu životního prostředí

Vermont Law School
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 1 - 5 let Září 2019 Spojené státy americké Royalton + 2 více

Post-JD studenti si jedinečné příležitosti pro intenzivní studium ve Vermontu Law School Masters programů zákonů (LLM).

LL.M. Degree Program

Mitchell Hamline School of Law
Kampus Denní studium 2 semestry Srpen 2019 Spojené státy americké Saint Paul