LAWSTUDIES.CZ

LLM Minnesota - LLM LLM programy Minnesota, Minnesota

Master of Laws míry běžně známý jako LL.M., je pokročilý absolvent oboru právo. Kandidáti často již mají první titul v oboru právo a zájem o prosazování svých studií zákona. Získání LL.M. má celou řadu významných výhod.

LLM je postgraduální zákon stupeň, který je sledován studenty, kteří se chtějí specializovat na určité oblasti práva. Absolventi s tímto odborné přípravy jsou často kvalifikováni pro práci v globálním právním prostředí.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

LLM Minnesota - Vezměte si LLM Oslu. Získejte všechny programu LLM a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

nalezené výsledky Filter

LLM v amerických právních studií

Vermont Law School
Kampus Denní studium Kombinované Září 2019 Spojené státy americké Royalton

Určen pro studenty, kteří získali právnický titul mimo území Spojených států, LLM v amerických právních studií připravuje studenty pro průchodem tyče a kariérní postup.

LLM v právu životního prostředí

Vermont Law School
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 1 - 5 roky Září 2019 Spojené státy americké Royalton + 2 více

Post-JD studenti si jedinečné příležitosti pro intenzivní studium ve Vermontu Law School Masters programů zákonů (LLM).

LL.M. Degree Program

Mitchell Hamline School of Law
Kampus Denní studium 2 semestry Kontaktuj školu Spojené státy americké Saint Paul