LAWSTUDIES

LLM East Lansing - LLM LLM programy East Lansing, East Lansing

Absolventi právnické školy a právníci běžně použít LL.M. získat odborné znalosti ve specializované oblasti práva, jako jsou daně nebo mezinárodního práva, nebo přesunout z jedné oblasti do druhé praxe.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

East Lansing, Michigan je známý pro jeden z nejlepších univerzit v USA, Michigan State University. Z tohoto důvodu je město v centru okresního převážně tvořen studenty čtvrtí.

LLM East Lansing - Vezměte si LLM Oslu. Získejte všechny programu LLM a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

nalezené výsledky Filter

Globální program potravinového práva MSU Law

Michigan State University College of Law
LLM
Zář 2021
Angličtina

Globální program potravinového práva na vysoké škole Michigan State University (MSU), který byl založen v roce 2011, navazuje na tradici udělování pozemků v rámci mezioborovéh ...

Čtěte více

Magisterské programy v oblasti práva duševního vlastnictví, informací a komunikačních práv

Michigan State University College of Law
LLM
Zář 2021
Angličtina

Ať už jste právník nebo profesionál v jiné oblasti, technologické inovace podporují vaše podnikání. Náš jedinečný program práva duševního vlastnictví, informací a komunikace ( ...

Čtěte více