LAWSTUDIES

LLM Athény - LLM LLM programy Athény, Athény

LLM nebo Master of Laws je mezinárodně uznávané postgraduální studium v ​​právu. LLM programy jsou obvykle otevřeny pro ty, kteří jako první získal titul v oboru právo.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Athens, Ohio má mnoho institucí vyššího vzdělání, ale jedna z nejčastějších jmen je Univerzita Ohio, který má širokou škálu studijních programů z čeho vybírat.

LLM Athény - Vezměte si LLM Oslu. Získejte všechny programu LLM a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

nalezené výsledky Filter

Master of Laws (LL.M.) stupeň pro právníky vyškolené v zahraničí

University of Georgia School of Law
LLM
Zář 2021
Angličtina
Kampus

V roce 1973 se Edward de Jaegher z Bruselu v Belgii stal prvním právníkem vyškoleným v zahraničí, který získal titul Master of Laws nebo LL.M. na University of Georgia School ...

Čtěte více