LAWSTUDIES

LLM Fayetteville - LLM LLM programy Fayetteville, Fayetteville

Master of Laws míry běžně známý jako LL.M., je pokročilý absolvent oboru právo. Kandidáti často již mají první titul v oboru právo a zájem o prosazování svých studií zákona. Získání LL.M. má celou řadu významných výhod.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Fayetteville je třetí největší město ve státě Arkansas a zařazen jako jeden z nejlepších míst k důchodu. Univerzita Arkansasu je město je nejslavnější místo a vlajkovou lodí univerzita ve větším stavu. Město je známé pro architekturu nabízí vzdělání a magisterských programů mezi ostatními.

LLM Fayetteville - Vezměte si LLM Oslu. Získejte všechny programu LLM a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

nalezené výsledky Filter

LL.M. v zemědělském a potravinářském právu

University of Arkansas School of Law
LLM
Zář 2021
Angličtina
Kampus

První pokročilý právnický titul v oboru zemědělského a potravinářského práva byl založen na University of Arkansas School of Law více než 30 lety. Od té doby se LL.M. Program ...

Čtěte více