$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Dálkové LLM Milton Keynes - LLM LLM programy Milton Keynes, Milton Keynes

LLM nebo Master of Laws je mezinárodně uznávané postgraduální studium v ​​právu. LLM programy jsou obvykle otevřeny pro ty, kteří jako první získal titul v oboru právo.Nakládání s veřejnými vysokými školami je daleko od optimální volbou. Soukromé školy poskytují mnohem lepší pomoc při vašich zkušeností distančního vzdělávání. Některé on-line univerzity č… Čtěte více

LLM nebo Master of Laws je mezinárodně uznávané postgraduální studium v ​​právu. LLM programy jsou obvykle otevřeny pro ty, kteří jako první získal titul v oboru právo.

Nakládání s veřejnými vysokými školami je daleko od optimální volbou. Soukromé školy poskytují mnohem lepší pomoc při vašich zkušeností distančního vzdělávání. Některé on-line univerzity čerpá učitele a studenty na velké vzdálenosti z celého světa. To výrazně zvyšuje rozmanitost v distanční výuce a vytváří náročné rozhovor mezi těmi, kdo z velmi odlišných komunit, regionů a vzdálených kultur.

Vzdělávání ve Spojeném království je přenesl to s každou ze zemí Spojeného království, které mají samostatné systémy pod různými vládami: Britská vláda odpovědná za Anglii, a skotská vláda, velšský vláda a Severního Irska Executive jsou odpovědné za Skotsko , Wales a Severní Irsko, resp.

Milton Keynes nemá vlastní tradiční místní univerzitu, ale existují různé katedry a vysoké školy k dispozici ve městě. Doufají, že otevřete tuto univerzitu v průběhu několika příštích let.

Dálkové LLM Milton Keynes - Vezměte si LLM Oslu. Získejte všechny LLM program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Méně
Další informace o studiu ve Velké Británii
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Doporučeno Nejnovější Název
  • Doporučeno
  • Nejnovější
  • Název
Open University
Milton Keynes, Spojené království

Tato kvalifikace je navržena tak, aby zvážila roli a místo práva ve stále více globalizovaném světě a je vhodná pro absolventy právnických i neprávnických oborů, stejně jako p ... +

Tato kvalifikace je navržena tak, aby zvážila roli a místo práva ve stále více globalizovaném světě a je vhodná pro absolventy právnických i neprávnických oborů, stejně jako pro právníky, kteří chtějí rozvíjet své zájmy. Naše LLM zaujímá kritický právní přístup ke studiu pomocí různých úhlů pohledu a případových studií k ilustraci, zkoumání, srovnání a kontextualizaci aktuálních právních problémů. Prozkoumáte interakci práva, zákonodárných orgánů, institucí a regulátorů v mezinárodním kontextu, roli a funkci práva ve stále globálnější společnosti a roli států, mezinárodních institucí a nadnárodních společností. Budete také zvažovat současné právní problémy, jako je společenská odpovědnost firem, nadnárodní zločin, humanitární pomoc a bezpečnost. Studium musíte dokončit do 31. prosince 2027. Klíčové vlastnosti kurzu Zkoumá metody uvažování a analýzy v právu a hodnotí složitosti spojené s právem, regulací a právní studií Rozvíjí řadu přenositelných dovedností, včetně pokročilého právního výzkumu, které jsou atraktivní pro zaměstnavatele Končí hloubkovým nezávislým výzkumem na téma v rámci vámi zvolené odborné oblasti. -
LLM
Denní studium
Kombinované studium
3 - 5 roky
Angličtina
07 Květen 2022
Online forma