LAWSTUDIES.CZ

LLM Boston - LLM LLM programy Boston, Boston

LLM nebo Master of Laws míry je akademický titul, často vyhledávány studenty s bakalářskými tituly práva, kteří se snaží vzdělávat se důkladněji v jedné konkrétní oblasti práva studia. LLM programy jsou výzkum orientovaný a typicky trvat jeden rok.

Ti, kteří mají profesionální titul v oboru právo může sledovat pokročilého akademický titul v Masters zákona, který zkrátí LLM. Chcete-li kurz, musíte mít první titul v právu, jakož i rozsáhlé terénní zkušenosti. Je nabízen v řadě zemí z celého světa.

Vzdělávání ve Spojeném království je přenesl to s každou ze zemí Spojeného království, které mají samostatné systémy pod různými vládami: Britská vláda odpovědná za Anglii, a skotská vláda, velšský vláda a Severního Irska Executive jsou odpovědné za Skotsko , Wales a Severní Irsko, resp.

LLM Boston - Vezměte si LLM Oslu. Získejte všechny programu LLM a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

nalezené výsledky Filter

Magisterský v oboru konfliktů a katastrof

University of Lincoln
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 2 let Srpen 2019 Spojené království Boston + 1 více

Zákon o konfliktech a katastrofách LLM je určen pro ty, kteří chtějí rozvinout odborné znalosti v oblasti práva konfliktů a katastrof.

Magistr v mezinárodním právu

University of Lincoln
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 2 let Srpen 2019 Spojené království Boston + 1 více

Program Mezinárodního práva LLM je určen pro ty, kteří chtějí rozvíjet odborné znalosti v oblasti mezinárodního práva.