Filter
magistr práv
Spojené království England Bradford Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

LLM Bradford - LLM LLM programy Bradford, Bradford

LLM nebo Master of Laws míry je akademický titul, často vyhledávány studenty s bakalářskými tituly práva, kteří se snaží vzdělávat se důkladněji v jedné konkrétní oblasti práva studia. LLM programy jsou výzkum orientovaný a typicky trvat jeden rok.

LLM (Master of Laws) je pokročilý stupeň zákon, který pomáhá připravit studenty se specializovanou právní vzdělání. Kursy často kombinují výzkum, ročníkové práce a práce. LLM programy často trvat jeden až dva roky.

Vzdělávání ve Spojeném království je přenesl to s každou ze zemí Spojeného království, které mají samostatné systémy pod různými vládami: Britská vláda odpovědná za Anglii, a skotská vláda, velšský vláda a Severního Irska Executive jsou odpovědné za Skotsko , Wales a Severní Irsko, resp.

Bradford má pět institucí vysokoškolského vzdělávání a nedávno byl chválen Ofstedem jejich školní úspěchy. Tam jsou také Národní muzeum Media Bradford Průmyslové muzeum, varu Hall Museum a galerie s názvem Bradford 1 Galerie.

LLM Bradford - Vezměte si LLM Oslu. Získejte všechny programu LLM a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

University of Bradford

Lidská práva a právo jsou obrovskou oblastí růstu, vyvíjející se a rozšiřující se v reakci na nový vývoj, hrozby a vývoj našeho myšlení jako společnosti. Má velký význam ... [+]

Přehled

Lidská práva a právo jsou obrovskou oblastí růstu, vyvíjející se a rozšiřující se v reakci na nový vývoj, hrozby a vývoj našeho myšlení jako společnosti. Má velký význam pro velké globální výzvy, jako je válka, terorismus, gender, migrace a změna klimatu, a rozhraní značně s dopady vědy a inovací.

Tento nový LLM v oblasti lidských práv a rozvoje je navržen tak, aby vám poskytoval porozumění lidským právům v jeho víceúrovňové formě s kritickým důrazem na jeho komplementaritu s rozvojem.

Kurz nabízí širokou škálu modulů, které jsou moderní, akademicky přísné a orientované na dovednosti. Získáte základní znalosti o širším právu a politice v oblasti kontextových rámců v této oblasti a zároveň budete mít možnost přizpůsobit svůj stupeň tak, aby vyhovoval vašim konkrétním zájmům a profesním cílům, a to výběrem z řady specializovaných zákonů o lidských právech a vývojových modulů.... [-]

Spojené království Bradford
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Náš program Master of Laws (LLM) vám poskytuje důkladnou znalost práva v mezinárodním kontextu. Vyhodnotíte výzkum a pokročilé stipendium v oblastech právního studia, jak ... [+]

Přehled

Náš program Master of Laws (LLM) vám poskytuje důkladnou znalost práva v mezinárodním kontextu. Vyhodnotíte výzkum a pokročilé stipendium v oblastech právního studia, jako je právo v oblasti lidských práv, imigrační a uprchlické právo, mezinárodní bankovní a finanční právo a mezinárodní právo v oblasti životního prostředí.

S řadou doplňkových modulů, které jsou k dispozici vedle základních učebních osnov, budete schopni přizpůsobit program vašim oblastem akademického zájmu a vašim aspiracím kariéry.

Učíte se od akademických pracovníků školy s vysokými zkušenostmi z oblasti výzkumu a mezinárodními právními zkušenostmi v oblastech, jako jsou:... [-]

Spojené království Bradford
Září 2019
Angličtina
Denní studium
12 - 15 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Nový LLM v mezinárodním obchodním právu vám poskytuje odborné znalosti o regulaci mezinárodního obchodu a důkladné pochopení širších sociálních, ekonomických a politickýc ... [+]

Přehled

Nový LLM v mezinárodním obchodním právu vám poskytuje odborné znalosti o regulaci mezinárodního obchodu a důkladné pochopení širších sociálních, ekonomických a politických kontextů, které formují moderní obchodní právo a praxi.

Kurz nabízí širokou škálu modulů, které jsou moderní, akademicky přísné a orientované na dovednosti. Získáte základní znalosti o rámcovém a regulačním prostředí moderního obchodu a současně budete mít možnost flexibilně přizpůsobit svůj stupeň tak, aby odpovídal vašim konkrétním zájmům a aspiracím kariéry, a to výběrem z řady odborných modulů obchodního práva (a volitelných modulů z School of Management ).... [-]

Spojené království Bradford
Září 2019
Angličtina
Denní studium
12 - 15 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině