LLM Somerset - LLM LLM programy Somerset, Somerset

LLM Somerset - LLM LLM programy Somerset, Somerset

LLM

LLM nebo Master of Laws míry je akademický titul, často vyhledávány studenty s bakalářskými tituly práva, kteří se snaží vzdělávat se důkladněji v jedné konkrétní oblasti práva studia. LLM programy jsou výzkum orientovaný a typicky trvat jeden rok.

LLM umožňuje právně arbitráž tussles v jakékoli oblasti kariérového specializace. Mistr zákona dává bohatství znalostí, většina lidí, kteří absolvují tento stupeň se specializují v jakékoliv oblasti právní obhajoby.

Vzdělávání ve Spojeném království je přenesl to s každou ze zemí Spojeného království, které mají samostatné systémy pod různými vládami: Britská vláda odpovědná za Anglii, a skotská vláda, velšský vláda a Severního Irska Executive jsou odpovědné za Skotsko , Wales a Severní Irsko, resp.

LLM Somerset - Vezměte si LLM Oslu. Získejte všechny programu LLM a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Mezinárodní Právní Studia LLM

University of Bradford School of Management
Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Spojené království Bradford

LLM Mezinárodní Právní studie je navržen tak, aby náročný a stimulující studijní program, který bere v úvahu zákon ve svých mezinárodních sociálních, ekonomických a politických souvislostech. [+]

Mezinárodní právní studia LLM jsou navrženy tak, aby poskytovaly náročný a stimulující studijní program, který zvažuje právo v mezinárodním sociálním, ekonomickém a politickém kontextu. Čtyři základní studované moduly vám poskytují detailní znalosti klíčových globálních právních otázek a zaměření se na rozvíjení dovedností v oblasti výzkumu; analyzovat a diskutovat důležité otázky mezinárodního práva, lidských práv a právní teorie. Připravují vás také na závěrečnou část magisterského programu, která je vaší disertací, díky níž máte možnost podrobně studovat konkrétní téma podle vašeho výběru. Nabízené volitelné moduly vám umožňují sledovat konkrétní zájem se zaměřením na globální nebo právní problémy spojené s EU.... [-]