LLM Lincolnshire - LLM LLM programy Lincolnshire, Lincolnshire

LLM Lincolnshire - LLM LLM programy Lincolnshire, Lincolnshire

LLM

LLM nebo Master of Laws je mezinárodně uznávané postgraduální studium v ​​právu. LLM programy jsou obvykle otevřeny pro ty, kteří jako první získal titul v oboru právo.

Ti, kteří mají profesionální titul v oboru právo může sledovat pokročilého akademický titul v Masters zákona, který zkrátí LLM. Chcete-li kurz, musíte mít první titul v právu, jakož i rozsáhlé terénní zkušenosti. Je nabízen v řadě zemí z celého světa.

Spojené království Velké Británie a Severního Irska, obyčejně známý jako Spojené království a Velká Británie, je suverénní stát nachází mimo severozápadní pobřeží kontinentální Evropy.Dvě nejslavnější (a nejstarší) univerzity Oxford a Cambridge (často odkazoval se na jako Oxbridge mnoho Britů) Anglie má také několik dalších instituce světové úrovně, včetně několika v Londýně (zejména Imperial College, London School of Economics, University College Londýn a krále 's College London, ti všichni jsou součástí londýnské univerzitě)

LLM Lincolnshire - Vezměte si LLM Oslu. Získejte všechny programu LLM a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Magistr Mezinárodní Právo

University of Lincoln
Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2018 Spojené království Lincolnshire + 1 více

Program Mezinárodního práva LLM je určen pro ty, kteří chtějí rozvíjet odborné znalosti v oblasti mezinárodního práva. Tento program vám dává příležitost rozvinout hluboké porozumění zákonu ve vztahu k klíčovým mezinárodním tématům. Vyzýváme vás, abyste zvážili úlohu zákona v mezinárodních záležitostech a rozvíjeli kritické porozumění tomu, jak zákon ovlivňuje všechny aspekty mezinárodní činnosti, od obchodování a stíhání zločinů až po použití síly v mezinárodních vztazích, lidských práv a ochraně životní prostředí. [+]

Program Mezinárodního práva LLM je určen pro ty, kteří chtějí rozvíjet odborné znalosti v oblasti mezinárodního práva.

Tento program vám dává příležitost rozvinout hluboké porozumění zákonu ve vztahu k klíčovým mezinárodním tématům. Vyzýváme vás, abyste zvážili úlohu zákona v mezinárodních záležitostech a rozvíjeli kritické porozumění tomu, jak zákon ovlivňuje všechny aspekty mezinárodní činnosti, od obchodování a stíhání zločinů až po použití síly v mezinárodních vztazích, lidských práv a ochraně životní prostředí.

Budete mít příležitost prozkoumat roli a vztahy mezinárodních organizací a institucí, jako jsou OSN, Mezinárodní soudní dvůr a EU. Obsah programu je informován o posledních diskusích a vývoji v mezinárodním právu a jeho cílem je zapojit studenty do reálných případů a dilemat.... [-]


Master V Mezinárodním Obchodním Právu

University of Lincoln
Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2018 Spojené království Lincolnshire + 1 více

Mezinárodní právo obchodního práva LLM je určeno pro absolventy práv a profesionály, kteří chtějí rozvíjet specializované právní znalosti požadované v dnešní globální ekonomice. [+]

Mezinárodní právo obchodního práva LLM je určeno pro absolventy práv a profesionály, kteří chtějí rozvíjet specializované právní znalosti požadované v dnešní globální ekonomice.

Význam národních hranic se snižuje a je nesmírně důležité komplexní znalost práva upravujícího mezinárodní obchod a obchodní vztahy. Tento program vám poskytuje příležitost rozvinout hluboké znalosti právních předpisů, které upravují firemní a obchodní aktivity přes státní hranice.

Umožňuje vám přemýšlet o soukromém a veřejném rozměru právních předpisů nezbytných pro řízení světové ekonomiky. Cílem tohoto programu je připravit vás na reakci na měnící se a dynamickou povahu právních vztahů mezi společnostmi, jednotlivci a státy.... [-]