Filter
magistr práv
Tanzanie Mwanza Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

LLM Mwanza - LLM LLM programy Mwanza, Mwanza

Master of Laws míry běžně známý jako LL.M., je pokročilý absolvent oboru právo. Kandidáti často již mají první titul v oboru právo a zájem o prosazování svých studií zákona. Získání LL.M. má celou řadu významných výhod.

LLM (Master of Laws) je postgraduální stupeň pro studenty studující práva. To je obvykle určen pro profesionály práva a studenty, kteří chtějí získat znalosti ve specializované oblasti práva, jako je například mezinárodní nebo daňového práva.

Dobré ideály potvrzený rozsudkem Tanzanie by mohl být dobrý důvod pro to, abyste se k této východoafrické zemi. No, existuje mnoho lidí, kteří považují mluvy svahilštině země jako dobré místo k životu, a nyní tropické klima regionu. Kulturní hloubka je zde jen za interakci s jak jste se dozvědět více ideálů. Lidská práva jsou vážně střežené, a všichni v této zemi má stejnou příležitost kvality vysokoškolského vzdělávání. Studentský život ve velkých městech Arusha, Mwanza a odvážit se s salaam stojí za vyzkoušení. Přijďte a užijte si kvalitní vzdělání za přijatelnou cenu tady.

LLM Mwanza - Vezměte si LLM Oslu. Získejte všechny programu LLM a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

ST AUGUSTINE UNIVERSITY OF TANZANIA

magistr práv, Vstupní požadavky Doba trvání programu Struktura stupně Disertační práce ... [+]

magistr práv,

Vstupní požadavky

Doba trvání programu

Struktura stupně

Disertační práce

[-]
Tanzanie Mwanza
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině