close

Filtry

Zobrazit výsledky

Stanné právo programy, vyhledejte nejlepší programy LLM zde! - LLM

LLM je magisterský titul magisterského stupně, nazývaný také ML stupeň. Jedná se o titul nabízený po postgraduálním právním studiu ve vzdělávacích institucích v různých částech světa. Existují jurisdikce, kde je požadovaná míra zapojení do právní praxe. Co je LLM ve stanovém právu? Tento stupeň se obvykle zaměřuje na právní otázky týkající se ozbrojených… Čtěte více

LLM je magisterský titul magisterského stupně, nazývaný také ML stupeň. Jedná se o titul nabízený po postgraduálním právním studiu ve vzdělávacích institucích v různých částech světa. Existují jurisdikce, kde je požadovaná míra zapojení do právní praxe.

Co je LLM ve stanovém právu? Tento stupeň se obvykle zaměřuje na právní otázky týkající se ozbrojených konfliktů. Jako takové jsou primární kurzy obvykle pokročilé studium mezinárodního trestního práva a zkoumají témata jako terorismus, výzvy na hranicích a použití síly ze strany států. Kromě toho mohou mít studenti možnost sledovat volitelná témata, jako jsou lidská práva, uprchlíci a použití síly na mezinárodní úrovni. Je-li požadována disertace, může to také dát studentům příležitost dále prozkoumat konkrétní téma.

Studium práva může pomoci zlepšit komunikační schopnosti, stejně jako schopnost vidět různé stránky situace, užitečné v osobním životě a v kariéře. Studium válečného práva může studentům pomoci rozšiřovat své znalosti nejen o právo, ale také o politiku a filozofii. Tento širší soubor dovedností může zlepšit výkonnost v právní oblasti, stejně jako ve vládě, mezinárodních korporacích a humanitárních organizacích.

Studijní programy LLM se liší v závislosti na instituci, její poloze a délce nabízeného programu. Ujistěte se, že při porovnávání ceny dokončíte všechny studijní pobyty, pokud se potřebujete přesunout.

Absolventi s magisterským studijním programem mohou být najati jako právní poradci nebo konzultanti, zejména s mezinárodními korporacemi, vládními pobočkami, humanitárními nebo neziskovými organizacemi. Může se stát stát právníkem, v závislosti na pravidlech, které chce absolvovat v praxi. Výuka a výzkum jsou další možnosti kariéry. Specializace v určité oblasti, jako jsou humanitární záležitosti nebo rozšířené jazykové schopnosti, mohou také zvýšit celosvětovou prodejnost.

Magisterské tituly ve stanném právu jsou nabízeny v mnoha institucích po celém světě, stejně jako on-line. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Méně
format_list_bulleted Filtry
George Washington University, Law School
Washington, Spojené státy americké

Programy národního bezpečnostního práva na Právnické fakultě Univerzity George Washingtona zdůrazňují naše jedinečné přednosti: celonárodně uznávanou fakultu, ucelený vzděláva ... +

Programy národního bezpečnostního práva na Právnické fakultě Univerzity George Washingtona zdůrazňují naše jedinečné přednosti: celonárodně uznávanou fakultu, ucelený vzdělávací program a přístup k rozsáhlé komunitě ve Washingtonu, DC, zahraničním vztahům, kybernetické bezpečnosti a zákonu o národní bezpečnosti. Zatímco řada amerických právnických škol nabízí v těchto oborech jeden nebo dva kurzy, jen málo dalších se blíží počtu kurzů dostupných na GW Law. Studenti si mohou vybrat mezi přijetím LL.M. v zákoně o národní bezpečnosti a kybernetické bezpečnosti nebo LL.M. v oblasti národní bezpečnosti a zákona USA o zahraničních vztazích. -
LLM
Denní studium
Kombinované studium
Angličtina
Zář 2020
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde