Filter
magistr práv
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Stanné právo programy, vyhledejte nejlepší programy LLM zde! - LLM

LLM je magisterský titul magisterského stupně, nazývaný také ML stupeň. Jedná se o titul nabízený po postgraduálním právním studiu ve vzdělávacích institucích v různých částech světa. Existují jurisdikce, kde je požadovaná míra zapojení do právní praxe.

Co je LLM ve stanovém právu? Tento stupeň se obvykle zaměřuje na právní otázky týkající se ozbrojených konfliktů. Jako takové jsou primární kurzy obvykle pokročilé studium mezinárodního trestního práva a zkoumají témata jako terorismus, výzvy na hranicích a použití síly ze strany států. Kromě toho mohou mít studenti možnost sledovat volitelná témata, jako jsou lidská práva, uprchlíci a použití síly na mezinárodní úrovni. Je-li požadována disertace, může to také dát studentům příležitost dále prozkoumat konkrétní téma.

Studium práva může pomoci zlepšit komunikační schopnosti, stejně jako schopnost vidět různé stránky situace, užitečné v osobním životě a v kariéře. Studium válečného práva může studentům pomoci rozšiřovat své znalosti nejen o právo, ale také o politiku a filozofii. Tento širší soubor dovedností může zlepšit výkonnost v právní oblasti, stejně jako ve vládě, mezinárodních korporacích a humanitárních organizacích.

Studijní programy LLM se liší v závislosti na instituci, její poloze a délce nabízeného programu. Ujistěte se, že při porovnávání ceny dokončíte všechny studijní pobyty, pokud se potřebujete přesunout.

Absolventi s magisterským studijním programem mohou být najati jako právní poradci nebo konzultanti, zejména s mezinárodními korporacemi, vládními pobočkami, humanitárními nebo neziskovými organizacemi. Může se stát stát právníkem, v závislosti na pravidlech, které chce absolvovat v praxi. Výuka a výzkum jsou další možnosti kariéry. Specializace v určité oblasti, jako jsou humanitární záležitosti nebo rozšířené jazykové schopnosti, mohou také zvýšit celosvětovou prodejnost.

Magisterské tituly ve stanném právu jsou nabízeny v mnoha institucích po celém světě, stejně jako on-line. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Stanné právo

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Zkoumáním práva platného před, během a po ozbrojeném konfliktu se tento předmět zabývá současnými problémy a moderními výzvami k právu a politice obklopující válku a spra ... [+]

Přehled

Zkoumáním práva platného před, během a po ozbrojeném konfliktu se tento předmět zabývá současnými problémy a moderními výzvami k právu a politice obklopující válku a spravedlnost.

Se vzestupem globálního terorismu dochází k narušení tradičního rozlišování mezi ozbrojenými konflikty mezi státy a vnitřním ozbrojeným konfliktem. Mezitím se mezinárodní trestné činy páchají denně. Jak se s tím zákon zabýval?

Tento kurz vám pomůže rozvinout holistický přehled o právu upravujícím používání síly ze strany států, rozhodného práva pro vedení nepřátelských akcí a mezinárodního systému trestního soudnictví. Budete zvažovat současné problémy a moderní výzvy k právu a politice kolem války a spravedlnosti, stejně jako právní a filozofické reakce na mezinárodní kriminalitu.... [-]

Spojené království Nottingham
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině