LAWSTUDIES

LLM v Střední Amerika a Karibik - LLM Střední Amerika a Karibik - LLM programy v Střední Amerika a Karibik

LL.M. je prvním krokem k akademici v mnoha zemích. To představuje mnoho příležitostí, aby se specializují na určité oblasti, nebo provést důkladný výzkum. To může také být prospěšné při získání doktorského stupně vzdělání v oboru práva.

Střední Ameriky a Karibiku jsou bohaté národy v oblasti kultury, historie a kultury. Jsou hrdí na své dávné historie, a většina občanů se pýchou a radostí v jejich zemi ukazuje na mezinárodní oči. Unikátní kulturní krajina poskytuje jeden-a-druhu setkání, která je neoddělitelná od pocitu vzrušení a zkušeností. Střední Amerika je ideálním místem k zemi sám a zároveň se těší na více než několik největších životních potěšení.

LLM v Střední Amerika a Karibik - Udělejte si LLM v Střední Amerika a Karibik. Získejte všechny program LLM a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

nalezené výsledky Filter

Master of Laws (LL.M.)

University of Puerto Rico - Río Piedras
LLM
<
Denní studium
španělština
Kampus

Program Master of Laws je zaměřen na rozvoj právníků v principu a postupech právních systémů anglo-americké tradice a tradice občanského práva. LL.M. Je určen na jeden (1) rok ...

Čtěte více

BAKALÁŘ PRÁVNÍCH A SOCIÁLNÍCH VĚD

Mesoamerican University
LLM
Úno 2021
španělština
Kampus

Mesoamerican University nabízí bakalářský titul v oboru právních a sociálních věd, právník a notář. Tato kariéra si klade za cíl vyškolit profesionály s lidskými vlastnostmi, ...

Čtěte více