LAWSTUDIES.CZ

LLM v Střední Americe a Karibiku - LLM Střední Americe a Karibiku - LLM programy v Střední Americe a Karibiku

LLM nebo Master of Laws míry je akademický titul, často vyhledávány studenty s bakalářskými tituly práva, kteří se snaží vzdělávat se důkladněji v jedné konkrétní oblasti práva studia. LLM programy jsou výzkum orientovaný a typicky trvat jeden rok.

Ti, kteří mají profesionální titul v oboru právo může sledovat pokročilého akademický titul v Masters zákona, který zkrátí LLM. Chcete-li kurz, musíte mít první titul v právu, jakož i rozsáhlé terénní zkušenosti. Je nabízen v řadě zemí z celého světa.

Střední Amerika je centrální geografické oblasti of the Americas. Je to nejjižnější, Isthmian část severoamerického kontinentu, který se napojí na jižní Ameriky na jihovýchodě.

LLM v Střední Americe a Karibiku - Udělejte si LLM v Střední Americe a Karibiku. Získejte všechny program LLM a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

nalezené výsledky Filter

LL.M / PGDip v mezinárodních financích: právo a regulace

Truman Bodden Law School
Kampus Denní studium Kombinované 1 rok Říjen 2019 Kajmanské ostrovy Cayman Islands Online + 1 více

Získejte titul Master of Law (LL.M) nebo postgraduální diplom (PGDip) v mezinárodních financích v pátém největším finančním centru světa, který je známý svými odbornými znalostmi v oblasti finančních služeb as tím souvisejícím právním rámcem a standardy mezinárodního souladu.

Master of Laws (LL.M.)

University of Puerto Rico - Río Piedras
Kampus Denní studium 1 - 2 let Srpen 2019 Portoriko San Juan

Program Master of Laws je zaměřen na rozvoj právníků v principu a postupech právních systémů anglo-americké tradice a tradice občanského práva. LL.M. Je určen na jeden (1) rok studia pro dokončení úkolu, který lze prodloužit maximálně ze dvou (2) let z oprávněných důvodů a sestává z 24 kontaktních hodin.