Filter
magistr práv
Lucembursko

Státní právo Lucembursko - Státní právo programy Lucembursko Státní právo

LL.M. programy se liší v délce, hodnotě a množství. Pravidelný program je jeden rok plný úvazek článku nebo dva - tři roky rozvolněné studium. Studenti často berou své kurzy buď specializují na určité oblasti, jako je mezinárodní právo, nebo vytvořit vlastní studium tak, aby vyhovovaly jejich osobní zájmy a profesní potřeby.

Vnitrostátní právní studie mohou připravit studenty na praxi domácího práva. Z tohoto důvodu jsou studie vnitrostátního práva pravděpodobně nejvíce prospěšné pro ty osoby, které mají zájem o kariéru ve vnitrostátním právu.

Oficiální název země je Lucemburské velkovévodství. To je nalezené v západní Evropě s němčinou jako oficiální jazyk. V zemi je pouze jedna univerzita: Univerzita Lucemburska.

Státní právo Lucembursko - Vezměte si LLM Lucembursko. Všechny programu LLM a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

Čtěte více Méně

2 Výsledky v Státní právo, Lucembursko

Tituly
Místo
Lucembursko
Typ studia
Tempo
University of Luxembourg, Faculty of Law, Economics and Finance

Mistr evropského práva soukromého patří mezi nejinovativnější magisterské programy v právu EU. Zaměřuje se na evropeizaci odvětví soukromého práva, která zahrnuje klíčové ... [+]

O

Mistr evropského práva soukromého patří mezi nejinovativnější magisterské programy v právu EU. Zaměřuje se na evropeizaci odvětví soukromého práva, která zahrnuje klíčové otázky a umožňuje studentům pochopit, jak se budou v budoucnu vyvíjet vnitrostátní právní předpisy v oblasti soukromého práva.

První semestr je věnován prohloubení porozumění evropské integraci a interakci mezi právními předpisy EU a vnitrostátními právními systémy, po nichž následují třídy v oblasti soukromého práva, které byly hluboce europeizovány (právo společností, práce, duševního vlastnictví a bankovní a finanční právo). ). Druhý semestr je věnován právním oblastem, kde je vliv evropského práva nepřímý, ale živý (zákon o smlouvách a deliktech, právo rodiny a osob a procesní právo).... [-]

Lucembursko Lucemburk
Září 2020
Angličtina,Francouzština
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Luxembourg, Faculty of Law, Economics and Finance

Tento vysoce specializovaný LL.M. připravuje absolventy, aby se stali lídry v příslušných oblastech daňového poradenství - ať už se jedná o praxi soukromého práva nebo úč ... [+]

O

Tento vysoce specializovaný LL.M. připravuje absolventy, aby se stali lídry v příslušných oblastech daňového poradenství - ať už se jedná o praxi soukromého práva nebo účetní společnost, ve státní správě, v soudnictví nebo v akademické sféře.

Studenti budou připraveni osvojit si obecné zásady daňového práva, aby byli schopni pracovat s novými nebo neznámými právními předpisy a úspěšně rozpoznávat otázky vznikající v nových daňových jurisdikcích v této stále se měnící oblasti.

Studenti se navíc naučí využívat rozsáhlé sítě lucemburských daňových smluv a získávat informace z první ruky o reálných daňových otázkách a judikatuře Soudního dvora Evropské unie. Tento program klade zvláštní důraz na interakci práva daňových smluv s vnitrostátním daňovým právem, jakož i na dopady primárního a sekundárního práva EU na domácí daňová pravidla.... [-]

Lucembursko Lucemburk
Září 2020
Angličtina,Francouzština
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině