LAWSTUDIES.CZ

Státní právo Francie - Státní právo programy Francie Státní právo

LL.M. (Master of Laws) je mezinárodně uznávaným postgraduální právnický titul. LL.M. sílu jen obvykle neumožňuje vykonávat advokacii, ve většině případů, LL.M.studenti musí získat profesionální titul

Vnitrostátní právní studie mohou připravit studenty na praxi domácího práva. Z tohoto důvodu jsou studie vnitrostátního práva pravděpodobně nejvíce prospěšné pro ty osoby, které mají zájem o kariéru ve vnitrostátním právu.

Francie je v současné době patří mezi 20 zemí s nejlepšími výsledky z hlediska ekonomiky kvůli jejich vynikající výsledky orientované vysokoškolské vzdělávání. Většina kurzů na vysokých školách jsou nabízeny ve francouzském jazyce. Francie má 60 veřejných a 100 soukromých vysokých škol.

Státní právo Francie - Vezměte si LLM Francie. Všechny programu LLM a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

2 Výsledky v Státní právo, Francie Filter

LL.M. v Mezinárodní

Lille Catholic University - Faculty of Law
Kampus Denní studium 1 - 1 rok Září 2020 Francie Lille

LL.M./Master 1 v mezinárodním měřítku

LL.M. ve francouzštině

Lille Catholic University - Faculty of Law
Kampus Denní studium 1 - 2 roky Září 2020 Francie Lille Paříž + 1 více

LL.M. francouzsko-německé a evropské obchodní právo se vyučuje ve francouzštině, němčině a angličtině. Během dvou let programu - první v areálu Právnické fakulty Univerzity v Pasově v Německu a druhé na pařížském kampusu Právnické fakulty UCL - se studenti specializují na různá témata v obchodním právu , ve francouzské, německé a evropské právní sféře.