LAWSTUDIES.CZ

Státní právo Švédsko - Státní právo programy Švédsko Státní právo

LLM je latina pro Legum Magister, znamenat Master of Laws. Naše Master of Laws (LL.M.) program v americkém právu je jeden-rok program absolventa. Zahraniční právní absolventy, kteří úspěšně dokončí program se uděluje titul "LL.M. v americkém právu."

Vnitrostátní právní studie mohou připravit studenty na praxi domácího práva. Z tohoto důvodu jsou studie vnitrostátního práva pravděpodobně nejvíce prospěšné pro ty osoby, které mají zájem o kariéru ve vnitrostátním právu.

Švédsko (Sverige) je největší ze skandinávských zemí, s populací asi 9,5 milionu. To hraničí s Finskem a Norskem a je připojen do Dánska přes most Öresund (Öresundsbron). Švédsko má silnou tradici, že jsou otevřené, přesto diskrétní země.

Státní právo Švédsko - Vezměte si LLM Švédsko. Všechny programu LLM a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

1 Výsledky v Státní právo, Švédsko Filter

LLM v evropském obchodním právu

Lund University
Kampus Denní studium 2 roky Kontaktuj školu Švédsko Lund

Tento magisterský program v evropském obchodním právu poskytuje hluboké znalosti praktických i teoretických aspektů evropského hospodářského práva a fungování pravidel evropského trhu v globálním kontextu.