$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Správní právo programy, vyhledejte nejlepší programy LLM zde! - LLM

Ti, kteří mají zájem pokračovat ve své právní vzdělání, může chtít, aby zvážila vydělávat LLM, nebo Master of Laws. Tento mezinárodně uznávaný titul se zaměřuje na mnoha různých oblastech, a správní právo je dobrá pro ty, kteří chtějí dozvědět více o nařízení a předpisů. Co je LLM ve správním právu? Tento program se zaměřuje na specializované oblas… Čtěte více

Ti, kteří mají zájem pokračovat ve své právní vzdělání, může chtít, aby zvážila vydělávat LLM, nebo Master of Laws. Tento mezinárodně uznávaný titul se zaměřuje na mnoha různých oblastech, a správní právo je dobrá pro ty, kteří chtějí dozvědět více o nařízení a předpisů.

Co je LLM ve správním právu? Tento program se zaměřuje na specializované oblasti práva, která se zabývá vládními nařízeními, precedenty, a pravidel agentur na místní, státní a federální úrovni. Zatímco každý program nabízí různé kurzy, příklady tříd jsou agenturní organizace, administrativní proces, právo na upozornění a sluch, teorie správních činností, vyhlašování a stanovení správních předpisů, stojí, soudní přezkum, vymáhání, a zákon o správním řízení.

Master of Laws dává absolventům nohu před konkurencí na pracovišti, a pomáhá jim získat vyšší příjem.Množství informací, které absolvent s LLM v správního práva má je tak rozsáhlý a složitý, že často vydělávají více než dokonce trestní právník. Pro ty, kteří již pracují v této oblasti, LLM může vést k navýšení platu nebo povýšení.

K dispozici jsou administrativní programy nabízené práva na univerzitách po celém světě. Množství peněz je potřeba opatřovat LLM, závisí na různých faktorech, jako je například školy umístění, trvání programu, a potřeb studenta. Doporučuje se obraťte se na školu přímo zjistit náklady.

Administrativní právníci mají nepřeberné množství pracovních příležitostí z čeho vybírat. Mohou pracovat v různých zařízeních, přes vícero poboček a úrovní vládních i nevládních organizací. Absolventi s jejich LLM mohou psát pravidla agentur, komentáře a analýzy o navrhovaných pravidel, a bránit, rozhodnout, nebo stíhat případy týkající se porušení předpisů.

Nyní je ideální čas najít LLM ve správním právu programu. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Doporučeno Nejnovější Název
  • Doporučeno
  • Nejnovější
  • Název
Grupo Tiradentes
Aracaju, Brazílie

Jedním z nejnápadnějších rysů zákona ze sociálně demokratické státu je nadřazenost ústavy. V důsledku toho se teorie stvoření učí, že takzvaná ústavní blok je vytvořen podle p ... +

Jedním z nejnápadnějších rysů zákona ze sociálně demokratické státu je nadřazenost ústavy. V důsledku toho se teorie stvoření učí, že takzvaná ústavní blok je vytvořen podle pravidel základních práv a záruk a státní organizace a pravomocí, které se nazývají jako věcně ústavními předpisy. -
LLM
Denní studium
374 hodiny
Portuguese (Brazil)
Bře 2022
Kampus