LLM

Všeobecné informace

Popis programu

LLM

College of Laws nabízí LLM se dvěma dvojitými majory a také dává studentům možnost vydělat LLM s duálními koncentrací kombinací jakýchkoli dvou majorů.

Proč LLM na University of Dubai?

 1. UD LLM byl navržen tak, aby připravit absolventy pro úspěšnou kariéru v obou legální a non-právních organizací. Tento program zvýší kritického myšlení, zvyšuje ústní i písemné komunikační dovednosti, jakož i anglické jazykové dovednosti, zlepšit rozhodování v rychle se měnícím globálním prostředí, a posílit uplatňování znalostí a dovedností v oblasti řešení problémů.
 2. LLM program může být dokončena za 12 měsíců.
 3. Naučné proces bude zahrnovat kombinaci učebny a Moot Court a contextualized v reálném světě výuku na modelových případech poskytnout přidanou hodnotou praktické zkušenosti a pomoci studentům efektivně využít svůj čas. On-line learning část osnov bude posílena na platformě Moodle.
 4. LLM má dvě jedinečné koncentrací, aby vyhověl požadavkům pro profesionály v těchto oblastech. Kromě toho program byl navržen tak, aby umožňovaly přijímání studentů s jakýmkoliv bakalářský titul z akreditované vysoké školy, kteří splňují potřebná kritéria.
 5. Osnovy UD LLM je vysoce kvalitní a je integrován s důrazem na aplikovaný učení.
 6. LLM je dodáván vysoce kvalifikovaných, procvičování členů fakulty

Arbitráže a řešení sporů

Na konci programu LLM, student se očekává, že k dosažení těchto cílů, které jsou společné pro LLM základních kurzů:

 1. Kriticky myslet, analyticky a efektivně komunikovat v angličtině jako právně vyškolený profesionální přípravou, prezentaci, argumentovat a sleduje pohledu / věci logicky.
 2. Práce v Evropě a vést dynamické mezinárodní a SAE organizací při řešení sociálních a ekonomických právních otázek / situací v konkrétních právních oborů.
 3. Použít písemné a ústní komunikační schopnosti při plnění zákonných profesních cílů.

Cíle / Cíle společné pro každý z LLM skladeb:

 1. Rozvinout místní / globální perspektivu a přizpůsobovat se dynamickým mezinárodních a SAE kulturních prostředí týkající se sociálního a ekonomického rozvoje SAE.
 2. Přizpůsobovat, aplikovat a analyzovat odborné znalosti práva s cílem zlepšit podnikatelské prostředí a pomáhat SAE v sociální a ekonomický rozvoj.

Finanční Zločiny a praní špinavých peněz

Po ukončení programu LLM, studenti se očekává, že k dosažení těchto cílů, které jsou společné pro LLM základních kurzů:

 1. účinně komunikovat a přemýšlet kriticky a analyticky angličtinu jako právně vyškolené profesionály tím, že připravuje, předkládání, argumentovat, a pokračování v pohledu / věci logicky.
 2. Práce v Evropě a vést dynamické mezinárodní a SAE organizací při řešení sociálních a ekonomických právních otázek / situací v konkrétních právních oborů.
 3. Použít písemné a ústní komunikační schopnosti při plnění zákonných profesních cílů.

Cíle / Cíle společné pro každý z LLM stop

 1. Rozvinout místní / globální perspektivu a přizpůsobovat se dynamickým mezinárodních a SAE kulturních prostředí týkající se sociálního a ekonomického rozvoje SAE.
 2. Přizpůsobovat, aplikovat a analyzovat odborné znalosti práva s cílem zlepšit podnikatelské prostředí a pomáhat UAE u sociálního a ekonomického rozvoje.

AKREDITACE

CAA, Ministerstvo vysokého školství a vědeckého výzkumu - SAE Komise pro akademické akreditaci (CAA) je agentura federální vláda je Quality Assurance naplněna podporou vynikající úrovně vzdělávání v rámci různých institucí vyššího vzdělání ve Spojených arabských emirátech. Prostřednictvím udělení licence post-sekundárních vzdělávacích institucí a akreditaci jednotlivých programů, Komise usiluje o to, aby byla zajištěna kvalitní vzdělání, v souladu s mezinárodními normami. www.caa.ae

Vstupné Požadavek

Žadatel musí předložit tyto dokumenty pro přijetí:

 • Stupeň certifikát originální bakalářské nebo ověřené rovnocenné schváleny Ministerstvem SAE vysokého školství a vědeckého výzkumu (MOHESR).
 • Platný cestovní pas kopie
 • Čtyři nedávné fotografie pasového formátu (barevný s bílým pozadím) nebo ve formátu JPEG
 • TOEFL / IELTS nebo ekvivalent osvědčení v originále, jak je uvedeno v rámci přijímacího kritéria.
 • Zaplatit nevratný AED 1800 za zápisné (vstup / ID Card / Technology poplatek).

Přenos studenti také musí předložit originál přepisy z univerzity / jsou převádějící vybírat. Kromě toho převod studenti musí předložit Sylabus a popis kursu pro každý obor vzdělání, které se snaží převést na úvěr. Přenos studentů do magisterského programu, musí získat alespoň "B" nebo ekvivalent pro jakékoliv Samozřejmě, že chcete přenést. Studenti budou informovány o průběhu (ů) způsobilé pro převod do 48 hodin u programů absolventa úřadu.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The University of Dubai has been home to talented students and faculty drawn from around the world to teach, create, and study. We have achieved international distinction and accreditation in the acad ... Čtěte více

The University of Dubai has been home to talented students and faculty drawn from around the world to teach, create, and study. We have achieved international distinction and accreditation in the academic areas we offer. Méně