LAWSTUDIES.CZ

Soudní spory programy, vyhledejte nejlepší programy LLM zde! - LLM

Studenti, kteří získají právní titul a chtějí dále zdokonalovat své znalosti o určité oblasti práva, se mohou rozhodnout pro absolvování LLM. Tento typ pokročilého právního stupně pomáhá studentům dozvědět se více o konkrétním oboru, jaký se týká právní oblasti.

Co je LLM v soudních sporech? Studenti, kteří pracují na tomto pokročilém stupni, obvykle absolvují kurzy, které se týkají praktikování soudních sporů v právní oblasti. Například studenti mohou absolvovat pokročilé soudní obhajobu, pokročilé důkazy, vyjednávání a řízení konfliktů, přípravné řízení v trestních věcech a arbitrážní kurzy. Třídy mohou také přejít na etiku v rámci soudního procesu a alternativy k soudnímu sporu pro řešení sporů.

Jedním z hlavních výhod získání LLM v soudních sporech je to, že se studenti mohou naučit efektivně řešit spory mezi dvěma stranami, což jim může pomoci stát se houževnatými a efektivními právníky. Mohou také posílit své znalosti o soudních sporech a zdokonalit své taktiku v oblasti soudních sporů, což jim pomůže vydělat více v jejich kariéře.

Neexistují žádné stanovené náklady pro získání tohoto pokročilého právního stupně. Je to proto, že kolik LLM v soudních sporů závisí na mnoha faktorech, jako jsou míra vyučování a zda je program pořádán osobně nebo v on-line formátu.

Většina studentů, kteří absolvují LLM v soudních sporech, se stávají litigátory v nějaké formě. Zatímco někteří se rozhodnou pracovat v soukromém sektoru pro komerční organizace nebo jednotlivce, někteří se mohou rozhodnout pracovat pro vládu jako veřejný obránce. Ti, kteří získají tento titul, se také mohou rozhodnout, že si vezmou své dovednosti a využijí je k tomu, aby se stali profesionálním prostředníkem, který pomáhá podnikům a jednotlivcům efektivně řešit konflikty mimo soudní systém.

Ti, kteří si vydělávají na LLM v soudních sporech, mohou mít příležitost k úspěšné kariéře. Chcete-li získat další informace, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

4 Výsledky v Soudní spory Filter

Masters v sporů a rozhodčích případů

Catholic University of Central Africa
Kampus 2 roky Září 2019 Kamerun Yaounde

Cílem tohoto školení je vyškolit právníky v soudních sporech a rozhodčích případů.

LLM v oblasti kriminality a soudních sporů

London South Bank University
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 2 roky Kontaktuj školu Spojené království London + 1 více

Pochopte klíčové principy, které zakládají britský systém trestního soudnictví. Získejte důkladné a systematické porozumění v oblasti trestního řízení a trestního soudnictví.

Master of Laws (LL.M.) v advokacii

American University Washington College of Law
Kampus Denní studium Kombinované 2 - 3 semestry Září 2019 Spojené státy americké Washington + 1 více

Mistr zákonů v advokacii (Advocacy LL.M. Program) na American University Washington College of Law , spravovaný právním školou Stephen S. Weinstein Trial Advocacy Program, kombinuje přísnou akademickou složku a rozsah praktického vedení soudních sporů. Program nabízí řadu kurzů, exkurze a příležitostí k právnímu stipendiu a získání zkušeností s výukou. Důležitá zaměření advokacie LL.M. Programu jsou použití moderních technologií v soudních sporech a školení etických soudních právníků. Inovativní kurikulum programu pomůže absolventům v přípravě na všechny aspekty soudních sporů.

Master of Laws (LLM) - Občanské soudní řízení a obhajoba specializace

Loyola Law School
Kampus Denní studium 1 rok Kontaktuj školu Spojené státy americké Los Angeles

Loyola Law School je 9. místo ve zkušební advokacii US News