LAWSTUDIES.CZ

Severoamerické právo programy, vyhledejte nejlepší programy LLM zde! - LLM

Mistr zákonů nebo LLM často studují studenti, kteří se intenzivně zajímají o právní oblast a mohou již mít titul práva. Tento program umožňuje další studium v ​​právní oblasti a příležitost zaměřit se ostřeji na konkrétní téma.

Co je LLM v severoamerickém právu? Tento program umožňuje studentovi soustředit se na konkrétní oblast právního studia zaměřeného na severoamerické právo. Předmětové oblasti mohou zahrnovat obchodní právo USA, kanadské právo nebo mexické právo. Jedná se obvykle o celoroční program pro studenty na plný úvazek. Kurzy by mohly zahrnovat semináře, učební výuku a diskusi, nebo by mohly být prostřednictvím on-line portálů. Některé typické třídy v tomto programu by mohly zahrnovat občanské právo, trestní právo a řízení a smlouvy a prodeje.

Absolventi tohoto programu často vyvíjejí pokročilé komunikační dovednosti, které mohou být užitečné v pracovní a sociální situaci. Mohou také rozvíjet schopnost porozumět procedurám v soudní síni, stejně jako připravovat právní sdělení, které mohou vést k profesionálnímu pokroku.

Náklady na tento program závisí na mnoha faktorech a liší se od školy po školu. Některé programy mohou být zcela online, což by mohlo snížit náklady. Potenciální studenti by měli každou školu kontaktovat, aby určili výdaje.

Studenti, kteří absolvují tento program, mohou najít práci v Kanadě, USA nebo Mexiku. Mnoho právnických firem najímá absolventy jako právníci a právní analytici. Soukromé společnosti často usilují o to, aby měli na svých štábních školách legální zastoupení. Vedle právnické firmy nebo zakládání vlastní firmy mohou být absolventi najati jako právníci pro vlády, finanční analytiky, výkonné ředitele nevládních organizací a poradce v oblasti obchodních nemovitostí.

Programy v severoamerickém právu jsou nabízeny mnoha univerzitami po celém světě. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

6 Výsledky v Severoamerické právo Filter

Program LLM / MCL pro zahraniční právníky

California Western School of Law
Kampus Denní studium Kombinované 2 roky Kontaktuj školu Spojené státy americké San Diego + 1 více

Mistr práva v právu USA (LLM)

LL.M v indiána a domorodé práva

College of Law - The University of Tulsa
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 5 roky Září 2020 Spojené státy americké Tulsa + 1 více

LL.M v indickém programu práva je flexibilní. Po konzultaci s fakulty, studenti mohou přizpůsobit pole studia, a to jen proto, aby indického práva obecně, ale na konkrétních dílčích speciality, které si přejí rozvíjet. Program je k dispozici buď jako akademické dráze (s důrazem na práce v kurzu), nebo výzkumném stopy.

LL.M. (LL.M.) v právu Spojených států Online

Florida Coastal School of Law
Online forma Denní studium Kombinované 1 - 3 roky Kontaktuj školu Spojené státy americké Jacksonville + 1 více

Florida Pobřežní škola práva (Coastal Law) Bylo to první zákon škola v USA nabízet L.LM. (Master) v zákoně USA plně on-line, Za použití nejnovějších technologií učení, mohou studenti poslouchat nahraných tříd na své pohodlí.

Dvouletý rozšířený magisterský titul (LLM)

University of Southern California USC Gould School of Law
Kampus Denní studium 2 roky Srpen 2020 Spojené státy americké Jižní Los Angeles

Dvouletý magister práv (LLM) v USC Gould vám umožní strávit jeden rok učení o americkém právním systému a právní angličtině před zápisem do celoročního, komplexního LLM kurikula. Malé, personalizované třídy během prvního roku vám dávají příležitost přizpůsobit se životu v USA a navštěvovat USC. Po úspěšném dokončení prvního ročníku obdržíte certifikát v US Legal Studies a bude zapsán do programu LLM programu USC Gould.

Master of Laws (LLM) Titul

University of Southern California USC Gould School of Law
Kampus Denní studium 1 rok Srpen 2020 Spojené státy americké Jižní Los Angeles

Pro jednotlivce s prvním titulem z práva mimo USA získávají základní znalosti amerického práva s naším 1letým LLM (Master of Laws). Studenti mohou absolvovat specializaci na certifikáty a absolvovat kurzy pro přípravu na zkoušky v New Yorku, Kalifornii nebo okresu Columbia (Washington, DC).

LL.M. v americkém a nadnárodním právu (online)

University of Dayton School of Law
Online forma Denní studium Kombinované 1 - 3 roky Leden 2020 Spojené státy americké Dayton + 1 více

Od ledna 2019 začala University of Dayton School of Law nabízet studentům se zájmem o dokončení LL.M. diplom z amerického a nadnárodního práva.