LAWSTUDIES

Rodinné právo programy, vyhledejte nejlepší programy LLM zde! - LLM

Pro mnoho studentů je dokončení bakalářského studia nezbytným předpokladem pro prestižnější programy. Studenti, kteří mají zájem o studium práva, se mohou rozhodnout pro další vzdělávání tím, že se zapojí do programu LLM. Tento typ studijního programu obvykle dává studentům odborné znalosti v jedné oblasti práva a připravuje je na úspěšnou kariéru v budoucnu.

Co je to LLM v rodinném právu? Typicky navržený tak, aby poskytoval studentům hluboké znalosti o tom, jak vyřešit spory v rámci rodiny, tento program obvykle připravuje studenty na kariéru prostřednictvím kurzů zaměřených na právní témata související s rodinným životem. Studenti obvykle studují zneužívání, zanedbávání, rozvod, podporu a péči o dítě. Kurzy týkající se partnerství, smluv, daní a nemovitostí mohou být také učiněny tak, aby poskytly studentům komplexní znalosti o dané problematice.

LLM v rodinném právu obvykle připravuje studenty na svou kariéru tím, že jim pomáhá rozvíjet několik kritických dovedností, jako je komunikace, řešení problémů a analytické kompetence. Silné dovednosti v oblasti komunikace a řešení problémů umožňují studentům spojit se s klienty a navrhnout jedinečná řešení problémů. Analytické dovednosti mohou být užitečné jak v osobní, tak v profesionální oblasti života.

Při plném pracovním úvazku trvá program LLM obvykle dokončení jednoho roku. Každá škola má různé školné a ceny se mohou drasticky lišit, zejména mezi univerzitami v různých zemích.

Studenti s rodinným zázemím obvykle mají přístup k několika důležitým kariérám. Mnoho z nich se stává advokátem pro rozvod, zatímco jiní dávají přednost práci jako adopční specialisté. Někteří se rozhodnou pracovat jako obhájci práv matek nebo naopak jako obhájci otců. Pracovní místa jako veřejní obhájci jsou často k dispozici nebo studenti se mohou rozhodnout pro výkon povolání jako specialisté na reprodukční práva. Někteří se mohou rozhodnout pracovat jako netradiční specialisté na rodinné práva.

Zatímco vyučování v kampusu může být interaktivní volbou pro vysokoškolské vzdělávání, zápis do online kurzů obvykle dává studentům větší flexibilitu. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

1 Výsledky v Rodinné právo Filter

LL.M rodinné právo

Maurice A. Deane School of Law at Hofstra University
LLM
Zář 2020
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus

Maurice A. Deane School of Law na Hofstra University prokázal LL.M. Program na rodinné právo v reakci na současné rodiny právnické praxi se zvýšenou poptávkou po specializaci ...

Čtěte více