Online LLM Krems - LLM LLM programy Krems, Krems

Online LLM Krems - LLM LLM programy Krems, Krems

LLM

Absolventi právnické školy a právníci běžně použít LL.M. získat odborné znalosti ve specializované oblasti práva, jako jsou daně nebo mezinárodního práva, nebo přesunout z jedné oblasti do druhé praxe.

LLM je postgraduální zákon stupeň, který je sledován studenty, kteří se chtějí specializovat na určité oblasti práva. Absolventi s tímto odborné přípravy jsou často kvalifikováni pro práci v globálním právním prostředí.

Rakousko, oficiálně Republika Rakousko je spolková republika a vnitrozemský stát zhruba 8,47 milionu lidí ve střední Evropě.

Krems je krásné město v Rakousku. Jako pátý největší, to hostilo několik významných vzdělávacích center, jako jsou univerzity Donau-Universität Krems, IMC Fachhochschule Krems a mnoho dalších technických ústavů.

Online LLM Krems - Vezměte si LLM Oslu. Získejte všechny LLM program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více
V současné době žádné programy pro zobrazení v LLM LLM Rakousko Krems země. Vyzkoušejte naše kategorie Certifikát LLM místo.

Search for similar programs here