LAWSTUDIES

Kombinované Právo nemovitostí v Severní Amerika - Právo nemovitostí Právo nemovitostí programy v Severní Amerika

LL.M. (Master of Laws) je mezinárodně uznávaným postgraduální právnický titul. LL.M. sílu jen obvykle neumožňuje vykonávat advokacii, ve většině případů, LL.M.studenti musí získat profesionální titul

Spojené státy americké se nachází na kontinentu Severní Ameriky. Je to třetí největší zemí podle velikosti na světě. To má poměrně krátkou historii ve srovnání s ostatními národy světa, je jedním z největších světových 'největších ekonomik, a má jeden z největších světových ' s populací nejrozmanitější.

Kombinované Právo nemovitostí v Severní Amerika - Udělejte si Právo nemovitostí v Severní Amerika. Získejte všechny Kombinované Právo nemovitostí program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

2 Výsledky v Právo nemovitostí, Severní Amerika Filter

LLM v plánování majetku

The John Marshall Law School, Chicago, Illinois
LLM 01 September 2020 Kombinované Angličtina Online forma

Centrum John Marshall Law School pro daňového práva a zaměstnaneckých výhod začala nabízet zcela on-line LLM v Estate plánování na podzim 2012 semestru.

Čtěte více

University of Miami School of Law
LLM 01 September 2020 Denní studium Kombinované Angličtina Campus forma Online forma

Joint JD / LL.M. (možnost volby na plný úvazek, která šetří čas a školné), nebo Triple Degree (JD / MBA / LL.M. ve vývoji nemovitostí) Bezkonkurenční fakulta, vedení a osobní ...

Čtěte více