LAWSTUDIES

LLM Porto - LLM LLM programy Porto, Porto

Absolventi právnické školy a právníci běžně použít LL.M. získat odborné znalosti ve specializované oblasti práva, jako jsou daně nebo mezinárodního práva, nebo přesunout z jedné oblasti do druhé praxe.

Portugalsko, oficiálně Portugalská republika, je stát ležící v jihozápadní Evropě na Pyrenejském poloostrově. Portugalsko je 900 let, a to i přesto, že má relativně malý prostor, to hrálo klíčovou roli ve světové historii. Universidade do Porto je nejvíce populární cizinců, které se skládají z 11% zahraničních studentů.

Porto je druhé nejlidnatější město v Portugalsku po Lisabonu s populací asi 1,3 milionu osob. University of Porto je nejlepší univerzita v Portugalsku, protože slouží studentům z celé Evropy a světa obecně. Existuje mnoho dalších technických vysokých škol v Portu taky.

LLM Porto - Vezměte si LLM Oslu. Získejte všechny programu LLM a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

nalezené výsledky Filter

Masters in Law

Universidade Católica Portuguesa - Porto Campus Law School
LLM
Zář 2021
<
Kombinované studium
30 Čvn 2021
Portuguese (Portugal)
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Jedná se o magisterský titul s 8 oblastmi specializace, který umožňuje studentovi vytvořit si vlastní studijní strukturu podle svých cílů.

Čtěte více