Filter
magistr práv
Portugalsko Porto Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

LLM Porto - LLM LLM programy Porto, Porto

LLM nebo Master of Laws poskytuje úvod do nové oblasti jejich zájmu, stejně jako příležitost pro další specializaci v jejich současných oblastech praxe a jsou obvykle omezeny na ty, kteří dosáhli čestné postavení v jejich dosavadních právních studií.

Ti, kteří mají profesionální titul v oboru právo může sledovat pokročilého akademický titul v Masters zákona, který zkrátí LLM. Chcete-li kurz, musíte mít první titul v právu, jakož i rozsáhlé terénní zkušenosti. Je nabízen v řadě zemí z celého světa.

Portugalsko, oficiálně Portugalská republika, je stát ležící v jihozápadní Evropě na Pyrenejském poloostrově. Portugalsko je 900 let, a to i přesto, že má relativně malý prostor, to hrálo klíčovou roli ve světové historii. Universidade do Porto je nejvíce populární cizinců, které se skládají z 11% zahraničních studentů.

Porto je druhé nejlidnatější město v Portugalsku po Lisabonu s populací asi 1,3 milionu osob. University of Porto je nejlepší univerzita v Portugalsku, protože slouží studentům z celé Evropy a světa obecně. Existuje mnoho dalších technických vysokých škol v Portu taky.

LLM Porto - Vezměte si LLM Oslu. Získejte všechny programu LLM a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Universidade Católica Portuguesa - Porto Campus Law School

V dnešním náročném a vyvíjejícím se kontextu vyžaduje schopnost pochopit složitost a dynamiku reality multidisciplinární přístup. MSc v právu a managementu poskytuje jasn ... [+]

představení

V dnešním náročném a vyvíjejícím se kontextu vyžaduje schopnost pochopit složitost a dynamiku reality multidisciplinární přístup. MSc v právu a managementu poskytuje jasnou odpověď na tuto potřebu trhu, která nabízí jedinečnou příležitost k odborné přípravě profesionálů se solidními znalostmi v obou oborech.

Tato oblast představuje první invazi naší fakulty v interdisciplinárním vzdělávání na magisterském stupni a jejím cílem je vyškolení odborníků kvalifikovaných reagovat na potřeby organizace v celosvětovém měřítku, připravuje je nejen k identifikaci a navrhování řešení problematiky organizace, ale také rozhodovat a provádět.... [-]

Portugalsko Porto
Říjen 2019
Portuguese (Portugal)
Denní studium
Kombinované
2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Universidade Católica Portuguesa - Porto Campus Law School

Vyhláška zákona č. 74/2006 ze dne 24. března stanovuje, že "ve vysokoškolském vzdělávání by cyklus studia vedoucí k magisterskému studijnímu programu měl zajistit, aby st ... [+]

představení

Vyhláška zákona č. 74/2006 ze dne 24. března stanovuje, že "ve vysokoškolském vzdělávání by cyklus studia vedoucí k magisterskému studijnímu programu měl zajistit, aby student získal specializaci akademické povahy pomocí výzkumné činnosti , inovace nebo prohloubení odborné způsobilosti "(čl. 18 odst. 3). Mistr v katolickém právu má za cíl plnit tento cíl.

Kromě studentů, kteří mají titul v oboru práva, mohou být přijati držitelé jiných titulů se stejnými požadavky, které jsou požadovány pro uchazeče z jiných vysokých škol.

Využitím zkušeností získaných od začátku reformy kurikula v letech 2003/2004 byly původně definovány čtyři základní oblasti specializace: soukromé právo, obchodní a obchodní právo, trestní právo, veřejné a mezinárodní právo; bylo pochopeno, že v moderní oblasti budou hlavní oblasti působnosti právníka. Definice obsahu vztahující se k jednotlivým oblastem byla provedena podle stejného kritéria. Potvrzení vzniku dalších oblastí specializace vedlo v následujících letech k vytvoření oblasti daňového práva a zahájení magisterského studia v oboru práva a řízení. Krátce poté byly otevřeny další tři oblasti specializace: správní právo, veřejné, mezinárodní a evropské právo a pracovní právo.... [-]

Portugalsko Porto
Říjen 2019
Portuguese (Portugal)
Denní studium
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině