LAWSTUDIES

Kombinované Pojistné právo v Severní Amerika - Pojistné právo Pojistné právo programy v Severní Amerika

Absolventi právnické školy a právníci běžně použít LL.M. získat odborné znalosti ve specializované oblasti práva, jako jsou daně nebo mezinárodního práva, nebo přesunout z jedné oblasti do druhé praxe.

United States of America je velká země v severní Americe, často známý jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě "státy ". To také shromažďuje více než 310 milionů lidí, což je na světě 's třetí největší populace. To zahrnuje hustě obydlených měst s rozlehlé předměstí, a rozlehlých neobydlených a přirozeně krásná oblastí současně.

Kombinované Pojistné právo v Severní Amerika - Udělejte si Pojistné právo v Severní Amerika. Získejte všechny Kombinované Pojistné právo program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

2 Výsledky v Pojistné právo, Severní Amerika Filter

LLM v pojistné právo

Western Michigan University, Cooley Law School
Spojené státy americké, Lansing
LLM
02 Jan 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
01 Nov 2016
Angličtina
Campus forma
Online forma

Osnovy Právo v pojišťovnictví byla vyvinuta na základě konzultací s odborníky v oboru a je určen pro expozici mnoho různých aspektů pojištění a řízení rizik.

Čtěte více

Mistři v pojišťovacího práva (LL.M.)

Escola de Direito da Universidade de Connecticut
Spojené státy americké, Hartford
LLM
01 Sep 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
Angličtina
Campus forma
Online forma

Naše Masters v Právo v pojišťovnictví je preferovanou volbou pro právníky a studenty ze Spojených států a celého světa, kteří hledají solidní zázemí v pojistné právo a finančn ...

Čtěte více