Filter
magistr práv
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Občanská práva programy, vyhledejte nejlepší programy LLM zde! - LLM

LLM je diplom udělený jednotlivcům, kteří se rozhodli pokračovat v magisterském studiu v oboru práva. Jednotlivci se mohou rozhodnout získat LLM, aby získali odborné znalosti v specializované oblasti práva, jako je například zákon o konkurzu nebo hospodářské právo.

Co je to LLM v oblasti občanských práv? Tento program byl navržen tak, aby studenti kriticky přemýšleli o problémech postižených menšinami. Kurzy se mohou zaměřit na práva žen, genderové studie, domorodé obyvatele, přistěhovalce nebo jakoukoli jinou skupinu, která je většinou zaměřena na většinu. Cílem těchto kurzů je posílit analýzu účastníků a kritické analytické dovednosti, aby mohli provádět právní reformy nebo alespoň rozvíjet teorie o tom, jak vést budoucí právní reformu.

Jednotlivci, kteří absolvují titul v oblasti občanských práv, mají tendenci mít hluboký soucit a porozumění pro všechny národy a kultury. Mnoho absolventů má také hluboký smysl pro správné a špatné a schopnost myslet hluboce a racionálně o tom, jak jít o napravování špatných. Každá z těchto vlastností jim může sloužit ve všech aspektech života.

Náklady na LLM se značně liší a závisí na řadě faktorů. Kromě umístění a zvolené instituce musí jednotlivci také zvážit náklady na životní náklady.

Absolventi se specializací na právo občanských práv mohou stát se soukromými obhájci občanských práv, aktivisty občanských práv nebo právníky pro velké organizace. Vzhledem k tomu, že většina korporací musí zavést postupy a postupy pro zmírnění rizika diskriminace, absolventi tohoto programu mohou najít práci v podnikovém sektoru. Někteří se mohou stát veřejnými právníky, obhajujícími práva těch, kteří postrádají zdroje.

Mnoho škol nabízí on-line programy LLM, které jsou vhodné pro studenty, kteří mají plnohodnotné zaměstnání nebo rodiny, na které se starají. Chcete-li se dozvědět více o možnostech, které máte k dispozici, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře o vedení.

Čtěte více Méně

2 Výsledky v Občanská práva

The University of Oklahoma - College of Law

Nachází se v samém srdci původního indického území, OU zákon poskytuje ideální prostředí pro studium Native amerického práva a otázky týkající se domorodé národy ... [+]

Nachází se v samém srdci původního indického území, OU zákon poskytuje ideální prostředí pro studium Native amerického práva a otázky týkající se domorodé obyvatelstvo. Oklahoma obsahuje téměř čtyřicet domorodé národy a druhou největší indiánské populace ve Spojených státech. Vzhledem k jejich přítomnosti a historie regionu, indický zákon postihuje prakticky všechny oblasti právní praxe, což je živé a rostoucí pole.

LL.M. v původních obyvatel může být právo dokončena do jednoho roku denního studia nebo dva roky na částečný úvazek studie.

University of Oklahoma - vysoká škola práva - LL.M.

John B. Turner LL.M. Program nabízí jedinečnou kombinaci kurzů, jsou k dispozici pouze na OU, a umožňuje studentům zvolit si ze tří specializací: energie a přírodních zdrojů, práva domorodých obyvatel, nebo US Legal Studies (pro právníky se zahraničním vzděláním).... [-]

Spojené státy americké Norman
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
SOAS University of London

SOAS LLM in Law and Gender nabízí interdisciplinární, intelektuálně a politicky odměňující a kolegiální prostor, navržený pro kritické a působivé vztahy se zákonem a gend ... [+]

Způsob účasti: na plný nebo částečný úvazek

SOAS LLM in Law and Gender nabízí interdisciplinární, intelektuálně a politicky odměňující a kolegiální prostor, navržený pro kritické a působivé vztahy se zákonem a genderem, se zvláštním zaměřením na globální jih a historické i současné právní a alegalské snahy o gender, sexuální, rasová, domorodá, třída, kasta, postižení, postkonfliktní, postkoloniální a environmentální spravedlnost. Naši studenti a pedagogičtí pracovníci jsou obeznámeni s feministickými, divnými a kritickými rasovými teoretickými přístupy k průniku a jsou hluboce zapojeni do špičkových projektů napříč „regiony SOAS “ i mimo ně.... [-]

Spojené království Londýn
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině