Občanská práva programy, vyhledejte nejlepší programy LLM zde! - LLM

LLM je diplom udělený jednotlivcům, kteří se rozhodli pokračovat v magisterském studiu v oboru práva. Jednotlivci se mohou rozhodnout získat LLM, aby získali odborné znalosti v specializované oblasti práva, jako je například zákon o konkurzu nebo hospodářské právo. Co je to LLM v oblasti občanských práv? Tento program byl navržen tak, aby studenti kriticky přemýšleli o… Čtěte více

LLM je diplom udělený jednotlivcům, kteří se rozhodli pokračovat v magisterském studiu v oboru práva. Jednotlivci se mohou rozhodnout získat LLM, aby získali odborné znalosti v specializované oblasti práva, jako je například zákon o konkurzu nebo hospodářské právo.

Co je to LLM v oblasti občanských práv? Tento program byl navržen tak, aby studenti kriticky přemýšleli o problémech postižených menšinami. Kurzy se mohou zaměřit na práva žen, genderové studie, domorodé obyvatele, přistěhovalce nebo jakoukoli jinou skupinu, která je většinou zaměřena na většinu. Cílem těchto kurzů je posílit analýzu účastníků a kritické analytické dovednosti, aby mohli provádět právní reformy nebo alespoň rozvíjet teorie o tom, jak vést budoucí právní reformu.

Jednotlivci, kteří absolvují titul v oblasti občanských práv, mají tendenci mít hluboký soucit a porozumění pro všechny národy a kultury. Mnoho absolventů má také hluboký smysl pro správné a špatné a schopnost myslet hluboce a racionálně o tom, jak jít o napravování špatných. Každá z těchto vlastností jim může sloužit ve všech aspektech života.

Náklady na LLM se značně liší a závisí na řadě faktorů. Kromě umístění a zvolené instituce musí jednotlivci také zvážit náklady na životní náklady.

Absolventi se specializací na právo občanských práv mohou stát se soukromými obhájci občanských práv, aktivisty občanských práv nebo právníky pro velké organizace. Vzhledem k tomu, že většina korporací musí zavést postupy a postupy pro zmírnění rizika diskriminace, absolventi tohoto programu mohou najít práci v podnikovém sektoru. Někteří se mohou stát veřejnými právníky, obhajujícími práva těch, kteří postrádají zdroje.

Mnoho škol nabízí on-line programy LLM, které jsou vhodné pro studenty, kteří mají plnohodnotné zaměstnání nebo rodiny, na které se starají. Chcete-li se dozvědět více o možnostech, které máte k dispozici, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře o vedení.

Méně
SOAS University of London
London, Spojené království

SOAS LLM in Law and Gender nabízí interdisciplinární, intelektuálně a politicky odměňující a kolegiální prostor, navržený pro kritické a působivé vztahy se zákonem a genderem, ... +

SOAS LLM in Law and Gender nabízí interdisciplinární, intelektuálně a politicky odměňující a kolegiální prostor, navržený pro kritické a působivé vztahy se zákonem a genderem, se zvláštním zaměřením na globální jih a historické i současné právní a alegalské snahy o gender, sexuální, rasová, domorodá, třída, kasta, postižení, postkonfliktní, postkoloniální a environmentální spravedlnost. Naši studenti a pedagogičtí pracovníci jsou obeznámeni s feministickými, divnými a kritickými rasovými teoretickými přístupy k průniku a jsou hluboce zapojeni do špičkových projektů napříč „regiony SOAS “ i mimo ně. -
LLM
Denní studium
Kombinované
Angličtina
28 Zář 2020
30 Čvn 2020
Kampus