LLM Hamilton - LLM LLM programy Hamilton, Hamilton

LLM Hamilton - LLM LLM programy Hamilton, Hamilton

LLM

Absolventi právnické školy a právníci běžně použít LL.M. získat odborné znalosti ve specializované oblasti práva, jako jsou daně nebo mezinárodního práva, nebo přesunout z jedné oblasti do druhé praxe.

Studenti, kteří sledují si LLM (Master of Laws) stráví jeden až dva roky studovat určité oblasti práva. Jejich pokročilý výcvik připravuje jim umožňuje pracovat se specializací jako je mezinárodní právo nebo daňového práva.

Nový Zéland je ostrovní stát v jihozápadní části Tichého oceánu. Země geograficky skládá ze dvou hlavních zemské masy - to na severu a jižní ostrovy - a mnoho menších ostrovů. Zámořské studenti potřebují mít studentské vízum a přiměřenou úroveň hotovosti strávit, aby mohl provést ve studiu na Novém Zélandu založené vzdělávací instituce. Nový Zéland vzdělávací instituce bude informovat příslušné imigrační orgány, pokud se student přestane navštěvovat své naučené kurzů, kteří pak mohou pozastavit nebo zrušit tuto studenta 's vízum. Vzdělávací instituce také často vyměňovat zápisu a docházky údaje elektronicky s ostatními vládními orgány zodpovědnými za poskytování pomoci studentů.

Obsahující 4000 vysokoškolských studentů a vědců 1000 Ph.D Hamilton 's oddělení vzdělávání hraje velmi významnou roli v rozvoji Hamilton ' s ekonomikou. Slavná univerzita jména jsou University of Waikato, Waikato Institute of Technology a Te Wananga O Aoteara.

LLM Hamilton - Vezměte si LLM Oslu. Získejte všechny programu LLM a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Magistr Práv,

The University of Waikato
Campus forma Denní studium 1 rok February 2018 Nový Zéland Hamilton Tauranga + 1 více

S ročním Master of Laws kvalifikace z University of Waikato můžete přizpůsobit svůj program prostřednictvím výběru vyučovaných papírů a / nebo výzkumné práce. [+]

. magistr práv, S ročním Master of Laws kvalifikace z University of Waikato můžete přizpůsobit svůj program prostřednictvím výběru vyučovaných papírů a / nebo výzkumné práce. Právnické fakulty na Univerzitě Waikato klade velký důraz na rozvoj výzkumných dovedností. Třídy jsou malé a jsou obvykle nabízeny v seminární stylu diskusí. Tento přístup k výuce na pokročilé úrovni vytváří příležitosti pro vás sdílet pohledy a projednat otázky související s tématem. To vám pomůže zlepšit své komunikační dovednosti a získat odborné znalosti. Vytváří příležitosti pro vás k síti s ostatními uživateli a prodlužuje motivaci a sebevědomí. Budete také získat spoustu one-on-one čase s lektorské činnosti nebo dohled nad akademické pracovníky. Nabízíme největší výběr článků v Cyber ​​zákona na Novém Zélandu, a proto můžete dokončit tento Masters se zaměřením na tuto oblast. Na fakultě sídlí dvě výzkumná centra: Centra pro zákon o životním prostředí, zdroji a energii (CEREL) a Māori a centrum původního řízení (MIGC). Budete mít prospěch z odborných znalostí a národních i mezinárodních profesních sdružení v těchto oblastech. Například, budete mít nárok požádat o stipendium International Bar Association. Waikato Právnická fakulta je jediná škola na Novém Zélandu, který nabízí tuto možnost. Ať už je váš zájem spočívá v Cyber ​​práva, práva války a konflikty, nadnárodní trestní právo, problematiku domorodých národů nebo práva životního prostředí, budete těžit z národně a mezinárodně uznávaných akademických pracovníků. Master of Laws v právu Maori / Pacifik a původních obyvatel, Vášnivý otázkami domorodých obyvatel? Tento program Masters vám umožní studovat do hloubky historické a vývojové trendy v oblasti... [-]