LLM Nový Zéland - LLM programy Nový Zéland LLM

LLM Nový Zéland - LLM programy Nový Zéland LLM

LLM

LL.M. programy se liší v délce, hodnotě a množství. Pravidelný program je jeden rok plný úvazek článku nebo dva - tři roky rozvolněné studium. Studenti často berou své kurzy buď specializují na určité oblasti, jako je mezinárodní právo, nebo vytvořit vlastní studium tak, aby vyhovovaly jejich osobní zájmy a profesní potřeby.

LLM (Master of Laws) je postgraduální stupeň pro studenty studující práva. To je obvykle určen pro profesionály práva a studenty, kteří chtějí získat znalosti ve specializované oblasti práva, jako je například mezinárodní nebo daňového práva.

Nový Zéland je ostrovní stát v jihozápadní části Tichého oceánu. Země geograficky skládá ze dvou hlavních zemské masy - to na severu a jižní ostrovy - a mnoho menších ostrovů. Zámořské studenti potřebují mít studentské vízum a přiměřenou úroveň hotovosti strávit, aby mohl provést ve studiu na Novém Zélandu založené vzdělávací instituce. Nový Zéland vzdělávací instituce bude informovat příslušné imigrační orgány, pokud se student přestane navštěvovat své naučené kurzů, kteří pak mohou pozastavit nebo zrušit tuto studenta 's vízum. Vzdělávací instituce také často vyměňovat zápisu a docházky údaje elektronicky s ostatními vládními orgány zodpovědnými za poskytování pomoci studentů.

LLM Nový Zéland - Vezměte si LLM Nový Zéland. Všechny programu LLM a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

Čtěte více

Master Of Laws V Právu Maori / Pacifik A Původních Obyvatel,

The University of Waikato
Campus forma Denní studium 1 rok March 2018 Nový Zéland Hamilton

S Master of Laws v maorské / Pacifiku a původních obyvatel, práva abyste mohli prozkoumat Pacifik právní myšlení a praxe. Budete rozvíjet dovednosti, což vám umožní aktivně se podílet na rozvoji Pacific jurisprudence a posílit globální porozumění Pacifik právních systémů. [+]

. Master of Laws v Maori / Pacifiku a práva původních obyvatel, S Master of Laws v maorské / Pacifiku a původních obyvatel, práva abyste mohli prozkoumat Pacifik právní myšlení a praxe. Budete rozvíjet dovednosti, což vám umožní aktivně se podílet na rozvoji Pacific jurisprudence a posílit globální porozumění Pacifik právních systémů. Master of Laws v Māori / Pacifiku a právo (LLM Māori / Pacifiku a domorodých národů "domorodých obyvatel) nabízí možnost studovat do hloubky historické a vývojové trendy v oblasti práv původních obyvatel. Budete zkoumat, jak Organizace spojených národů a dalších mezinárodních organizací ovlivňují proces vývoje práva domorodých obyvatel. Dozvíte se, jakou roli hraje stát při uznávání v oblasti životního prostředí a ekonomická práva domorodých obyvatel. Co se dočišťovací New Zealand právní krajina vypadat? Ty by mohly být hnací silou rozvíjí vskutku inkluzivní novozélandského právní rámec, který by se začlenit nejlepší z tradičních postupů Maori a common law. Znalosti a dovednosti vyvinuté prostřednictvím našeho odborného programu jsou relevantní v rolích v: Akademický výukový a výzkumný; osídlení smlouva governance Maori Crown Law Lokální a centrální vláda vzdělání Māori ekonomika Master of Laws v Māori / Pacifiku a původních obyvatel, zákon programu je nabízen se stejnými možnostmi studia jako ti Master of Laws (LLM). Naleznete v části magistr práv, stránky pro více informací. kulturní zážitek Členové fakulty pocházejí z celé řady národů a kulturních prostředí, vytvoření skutečně multikulturní prostředí. To pomáhá Foster v našich studentů zvýšené povědomí o globálních problémech, je vystavuje několik historických a kulturních perspektiv, jakož i nabídky vhled... [-]