LLM Norsko - LLM programy Norsko LLM

LLM Norsko - LLM programy Norsko LLM

LLM

LLM nebo Master of Laws poskytuje úvod do nové oblasti jejich zájmu, stejně jako příležitost pro další specializaci v jejich současných oblastech praxe a jsou obvykle omezeny na ty, kteří dosáhli čestné postavení v jejich dosavadních právních studií.

LLM je postgraduální program pro studenty právnické fakulty, kteří chtějí pokročilé školení a znalosti v určité oblasti. Specializace prostory mohou zahrnovat obchodní právo, finance, zákony o lidských právech, daňové právo a mezinárodní obchodní právo.

Norsko (Norge) je nejzápadnější, nejsevernější - a ve skutečnosti nejvýchodnější - tří skandinávských zemí. Norsko je dobře známý pro své úžasné a rozmanité scenérie. Fjordy na západě země jsou dlouhé úzké zátoky, lemovaný po obou stranách vysokými horami, kde se moře proniká hluboko do vnitrozemí. Konečnou odpovědnost za vzdělávání má s norským ministerstvem školství a výzkumu.

LLM Norsko - Vezměte si LLM Norsko. Všechny programu LLM a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

Čtěte více

Master Of Laws (LL.M.) V Mořského Práva

UIT The Arctic University of Norway
Campus forma Denní studium 3 semestry August 2018 Norsko Tromsø

Oceány pokrývají více než 70 procent povrchu Země. Je velmi důležité pro komunikaci, armádu a strategické použití a jeho živých i neživých přírodních zdrojů. V posledních letech došlo k rostoucí důraz na biologické rozmanitosti moří. LL.M. Program si klade za cíl rozšířit tradiční přístup k mořském právu z kompetenčních otázek, které zahrnovat i podstatné zákon, jako je zachování a udržitelného využívání biologických zdrojů a ochrany biologické rozmanitosti a životního prostředí. [+]

Oceány pokrývají více než 70 procent povrchu Země. Je velmi důležité pro komunikaci, armádu a strategické použití a jeho živých i neživých přírodních zdrojů. V posledních letech došlo k rostoucí důraz na biologické rozmanitosti moří. LL.M. Program si klade za cíl rozšířit tradiční přístup k mořském právu z kompetenčních otázek, které zahrnovat i podstatné zákon, jako je zachování a udržitelného využívání biologických zdrojů a ochrany biologické rozmanitosti a životního prostředí. I když je program studia má jasnou globální profil, bude mít také odlišný Arctic rozměr. Hodně z Arktidy se skládá z mořských oblastí. Globální změna klimatu bude stále více vystavena těmto oblastem na různé účely, například pro využití navigace, ropy a zemního plynu, rybolovu a výzkumu. Arktických oblastech poskytují jedinečné příležitosti pro studium globální i regionální právní přístupy na ochranu a zachování mořského prostředí. Výzkumné komunity ve městě Tromsø je světový lídr v oblasti mořských arktických otázkách, včetně přírodních věd, historie, politologie a práva. Vedle University of Tromsø, norský polární institut se nachází ve městě Tromsø. Cílem LL.M. Program je seznámit studenty s takovými perspektiv, které jim umožní zlepšit jejich schopnost porozumět funkci práva a naučit se ji interpretovat.... [-]