Filter
magistr práv
Norsko Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

LLM Norsko - LLM programy Norsko LLM

LLM nebo Master of Laws poskytuje úvod do nové oblasti jejich zájmu, stejně jako příležitost pro další specializaci v jejich současných oblastech praxe a jsou obvykle omezeny na ty, kteří dosáhli čestné postavení v jejich dosavadních právních studií.

Studenti, kteří sledují si LLM (Master of Laws) stráví jeden až dva roky studovat určité oblasti práva. Jejich pokročilý výcvik připravuje jim umožňuje pracovat se specializací jako je mezinárodní právo nebo daňového práva.

Norsko (Norge) je nejzápadnější, nejsevernější - a ve skutečnosti nejvýchodnější - tří skandinávských zemí. Norsko je dobře známý pro své úžasné a rozmanité scenérie. Fjordy na západě země jsou dlouhé úzké zátoky, lemovaný po obou stranách vysokými horami, kde se moře proniká hluboko do vnitrozemí. Konečnou odpovědnost za vzdělávání má s norským ministerstvem školství a výzkumu.

LLM Norsko - Vezměte si LLM Norsko. Všechny programu LLM a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

UIT The Arctic University of Norway

Oceány pokrývají více než 70 procent povrchu Země. Je zásadní pro komunikaci, vojenské a strategické využití a pro své živé i neživé přírodní zdroje. V posledních letech ... [+]

Oceány pokrývají více než 70 procent povrchu Země. Je zásadní pro komunikaci, vojenské a strategické využití a pro své živé i neživé přírodní zdroje. V posledních letech se stále více stává významná mořská biologická rozmanitost. LL.M. Cílem programu je rozšířit tradiční přístup k mořskému právu z jurisdikčních otázek tak, aby zahrnoval také podstatné zákony, jako je ochrana a udržitelné využívání biologických zdrojů a ochrana biologické rozmanitosti a životního prostředí. Ačkoli studijní program má jasný celosvětový profil, bude mít také výraznou arktickou dimenzi. Velká část Arktidy se skládá z mořských oblastí. Globální klimatické změny budou těmito oblastmi stále častěji využívat k různým účelům, jako je využívání lodí, těžba ropy a zemního plynu, rybolov a výzkum. Arktické regiony poskytují jedinečné příležitosti pro studium globálních i regionálních právních přístupů k ochraně a zachování mořského prostředí. Výzkumná komunita v Tromsøu je světovým lídrem v otázkách mořských arktických oblastí, včetně přírodních věd, historie, politologie a práva. Vedle univerzity Tromsø se Norský polární institut nachází v Tromsøu. Cíl LL.M. program je představit studentům takové perspektivy, které jim umožní zlepšit jejich schopnost porozumět funkci zákona a naučit se jej interpretovat.... [-]

Norsko Tromsø
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině