LLM Norsko - LLM programy Norsko LLM

LLM Norsko - LLM programy Norsko LLM

LLM

LLM nebo Master of Laws poskytuje úvod do nové oblasti jejich zájmu, stejně jako příležitost pro další specializaci v jejich současných oblastech praxe a jsou obvykle omezeny na ty, kteří dosáhli čestné postavení v jejich dosavadních právních studií.

LLM je postgraduální program pro studenty právnické fakulty, kteří chtějí pokročilé školení a znalosti v určité oblasti. Specializace prostory mohou zahrnovat obchodní právo, finance, zákony o lidských právech, daňové právo a mezinárodní obchodní právo.

Norsko (Norge) je nejzápadnější, nejsevernější - a ve skutečnosti nejvýchodnější - tří skandinávských zemí. Norsko je dobře známý pro své úžasné a rozmanité scenérie. Fjordy na západě země jsou dlouhé úzké zátoky, lemovaný po obou stranách vysokými horami, kde se moře proniká hluboko do vnitrozemí. Konečnou odpovědnost za vzdělávání má s norským ministerstvem školství a výzkumu.

LLM Norsko - Vezměte si LLM Norsko. Všechny programu LLM a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

Čtěte více

Master of Laws (LL.M.) v právu moře

UIT The Arctic University of Norway
Campus forma Denní studium 3 semestry January 2019 Norsko Tromsø

Oceány pokrývají více než 70 procent povrchu Země. Je zásadní pro komunikaci, vojenské a strategické využití a pro své živé i neživé přírodní zdroje. V posledních letech vzrůstá důležitost mořské biologické rozmanitosti. LL.M. Cílem programu je rozšířit tradiční přístup k mořskému právu z jurisdikčních otázek tak, aby zahrnoval také podstatné zákony, jako je ochrana a udržitelné využívání biologických zdrojů a ochrana biologické rozmanitosti a životního prostředí. [+]

Oceány pokrývají více než 70 procent povrchu Země. Je zásadní pro komunikaci, vojenské a strategické využití a pro své živé i neživé přírodní zdroje. V posledních letech se stále více stává významná mořská biologická rozmanitost. LL.M. Cílem programu je rozšířit tradiční přístup k mořskému právu z jurisdikčních otázek tak, aby zahrnoval také podstatné zákony, jako je ochrana a udržitelné využívání biologických zdrojů a ochrana biologické rozmanitosti a životního prostředí. Ačkoli studijní program má jasný celosvětový profil, bude mít také výraznou arktickou dimenzi. Velká část Arktidy se skládá z mořských oblastí. Globální klimatické změny budou těmito oblastmi stále častěji využívat k různým účelům, jako je využívání lodí, těžba ropy a zemního plynu, rybolov a výzkum. Arktické regiony poskytují jedinečné příležitosti pro studium globálních i regionálních právních přístupů k ochraně a zachování mořského prostředí. Výzkumná komunita v Tromsøu je světovým lídrem v otázkách mořských arktických oblastí, včetně přírodních věd, historie, politologie a práva. Vedle univerzity Tromsø se Norský polární institut nachází v Tromsøu. Cíl LL.M. program je představit studentům takové perspektivy, které jim umožní zlepšit jejich schopnost porozumět funkci zákona a naučit se jej interpretovat.... [-]