LAWSTUDIES.CZ

LLM Nizozemsko - LLM programy Nizozemsko LLM

Nizozemsko láká studenty z celého světa pro postgraduální programy studijních práva. S mezinárodní studentské populace, Nizozemsko zahrnuje rozmanitost. Studenti nyní pokrokové společnosti, nespočet příležitostí k růstu, kulturní a intelektuální stimulace, který je zkušený, kdy žije a studuje v Nizozemsku. S LLM v Nizozemsku, budou studenti mít žádný nedostatek věcí vidět, dělat a prozkoumat.

Existuje spousta možností, jak získat odborné znalosti v určité oblasti práva v rámci LLM v rámci programů nizozemských. Specializace prostory pro LLM v Nizozemí patří evropské právo, mezinárodní právo, daně, finance, trestní právo, obchodní, technologie a ekonomika, mezi několik jiných možností. Absolventi LLM v programech Nizozemí mohou těžit z obrovské profesionální sítě, které mohou být vyvinuty a cenné mezinárodní zkušenosti, a to jak poskytovat konkurenční výhodu na světovém trhu práce.

Můžete procházet programy níže najít LLM v Nizozemí, která je pro vás to pravé. Udělejte další krok směrem k vaší budoucnosti, dnes!

nalezené výsledky Filter

Evropský magisterský v oboru práva a ekonomie (emle)

University of Haifa, Faculty of Law
Kampus Denní studium 1 rok Kontaktuj školu Izrael Haifa Německo Hamburg Francie Aix-en-Provence Polsko Varšavě Nizozemsko Rotterdam Itálie Bologna Belgie Gent Indie Mumbai Rakousko Vídeň + 16 více

Tato evropská Master in práva a národního hospodářství (EMLE) nabízí jedinečnou příležitost pro interdisciplinární studium práva a ekonomie na dvou nebo dokonce tří evropských i mimoevropských univerzit. Každý partner univerzitní uděluje magisterské (LL.M. / MA / M.Sc.).

Magistr v mezinárodním obchodním právu: změna klimatu a udržitelnost

Vrije Universiteit Amsterdam
Kampus Denní studium 1 rok Kontaktuj školu Nizozemsko Amsterdam

Jaká jsou zákonná místa pro boj proti změně klimatu? Jaká práva a povinnosti mají podniky a vlády z hlediska udržitelnosti? Mohou být státy nuceny uvést své politiky do souladu s Pařížskou dohodou z roku 2015? Jak může korporátní právo usnadnit zelené startupy? VU Amsterdam je první univerzitou v Evropě, která nabízí konkrétní titul z mezinárodního obchodního práva, který kombinuje vynikající univerzální magisterský titul z obchodního práva se zvláštním zaměřením na jednu z nejsložitějších právních výzev dnešní doby: změnu klimatu. Trvalo nějakou dobu, než podnikový svět uznal existenciální hrozbu pro lidstvo, kterou představuje změna klimatu. Nyní však udržitelnost jde ruku v ruce s obchodním úspěchem - a přežití podniků. VU Amsterdam vám pomůže stát se právníkem ve vysoké poptávce ve veřejném i soukromém sektoru.

Magistr v právu: mezinárodní právo technologie

Vrije Universiteit Amsterdam
Kampus Denní studium 1 rok Kontaktuj školu Nizozemsko Amsterdam

Technologie vytváří situace, které byly věcí fantazie, když byla vytvořena většina našich zákonů. Roboti, biotechnologie, autonomní vozidla a zbraně a nekonečné shromažďování a drcení dat - co to znamená být lidskou bytostí? A jak se vztahujeme k sobě navzájem a k přirozenému světu? To jsou otázky, které jsme nuceni si znovu položit, vzhledem k technologickému pokroku. Zákon formuje a odráží odpovědi, které najdeme. Vedle základních kurzů mezinárodního technologického práva a velkých dat, lidských práv a bezpečnosti si budete moci vybrat z předmětů včetně: mezinárodního zákona o zbraních, biotechnologie a práva, robotů a umělé inteligence a blockchainu a rušivých technologií. Budete součástí přátelské, přístupné a mezinárodní skupiny učitelů a studentů se zájmem o zkoumání hranic regulace a technologie a budete absolvovat jako specialista s požadovanými znalostmi a dovednostmi.

Magistr v mezinárodním obchodním právu: Finance a chování

Vrije Universiteit Amsterdam
Kampus Denní studium 1 rok Kontaktuj školu Nizozemsko Amsterdam

Tento magisterský program poskytuje právníky, kteří znají svou cestu v širší aréně budoucnosti. Zákon je stále klíčový. Trestní právo, smluvní právo, právo obchodních společností, regulační právo a insolvenční právo; anatomie těchto polí je prozkoumána do hloubky. Ale přidávají se další perspektivy. Budeme zkoumat právní stránku podnikového financování, ale také se ponoříme do podkladových rozvah a účtů zisků a ztrát; prozkoumáme regulační rámec, ve kterém banky působí, ale také zpochybňujeme jejich roli ve společnosti jako celku; prozkoumáme strukturu smluvního práva, ale také se zaměříme na psychologii, která je základem vyjednávání smluv a řešení sporů. Stručně řečeno, nabízíme multidisciplinární magisterský program, který prohlubuje naše chápání zákona a podporuje naše znalosti z oblastí, se kterými zákon interaguje, jako jsou finance, psychologie a etika.

Magisterské právo: mezinárodní právní studia

Vrije Universiteit Amsterdam
Kampus Denní studium 1 rok Kontaktuj školu Nizozemsko Amsterdam

Do hloubky budete prostudovat základní principy evropského a mezinárodního práva a překročit toto, abyste pochopili roli práva v globalizovaném světě a výzvy, které to přináší našim tradičním myšlenkám suverenity a demokracie. Volitelné kurzy umožňují specializaci a zda jsou vaše zájmy v oblasti lidských práv, hospodářského práva, ústavních zásad, bezpečnosti a terorismu, rovnosti a spravedlnosti nebo přeshraničních jevů, jako je globální oteplování a internet, přátelské a rozmanité oddělení nadnárodního práva Studie vám pomohou dosáhnout titulu Master of Law (LLM), který vás vezme dále ve vaší kariéře.

Master in Law: Mezinárodní migrace a právo uprchlíků

Vrije Universiteit Amsterdam
Kampus Denní studium 1 rok Kontaktuj školu Nizozemsko Amsterdam

Uprchlíci ze syrské občanské války, kteří unikli válčení, jsou následně nuceni navigovat v naléhavých a složitých právních otázkách. Filipínská matka usilující o sloučení se svou rodinou v Evropě čelí podobným překážkám. Oba jsou konfrontovány se vztahy mezi humanitárním právem a právem v oblasti lidských práv a se vzájemnými vztahy mezi mezinárodními a vnitrostátními právními systémy. Mezinárodní migrační a uprchlické právo musí být proto analyzováno z mnoha úhlů a disciplín. Tato specializace studuje mezinárodní migraci z pohledu mezinárodního a evropského práva a zaměřuje se na to, jak fungují v domácích právních řádech. Souhra mezinárodního, evropského a vnitrostátního práva je specifickým zaměřením této specializace a umožňuje vám porozumět a analyzovat složitost klíčových otázek současného mezinárodního práva v oblasti migrace a uprchlíků.

Evropský magisterský v oboru práva a ekonomie (emle)

University of Hamburg, Institute of Law & Economics
Kampus Denní studium 1 rok Kontaktuj školu Francie Aix-en-Provence Itálie Řím Belgie Gent Izrael Haifa Rakousko Vídeň Německo Hamburg Nizozemsko Rotterdam Polsko Varšavě Indie Mumbai Španělsko Barcelona + 18 více

Tato evropská Master in práva a národního hospodářství (EMLE) nabízí jedinečnou příležitost pro interdisciplinární studium práva a ekonomie na dvou nebo dokonce tří evropských i mimoevropských univerzit. K dispozici bude společný LL.M. uděleno univerzitami v Hamburku, Gentu a Rotterdamu a všemi dalšími partnerskými univerzitami udělí další magisterský titul (LL.M. / MA / M.Sc.).

LLM pokročilá studia v mezinárodním řešení sporů a rozhodčích řízeních

Leiden University
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 2 roky Září 2020 Nizozemsko Leiden Haag + 2 více

Leiden University v oboru pokročilých studií v oblasti mezinárodního řešení sporů a rozhodčího řízení (LLM) je postgraduální program na vysoké úrovni zaměřený na teorii a praxi mezinárodního řešení sporů a rozhodčího řízení v mezinárodním právu.

LLM pokročilá studia v globálním a evropském pracovním právu

Leiden University
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 2 roky Září 2020 Nizozemsko Leiden Haag + 2 více

Pracovní právo již není čistě vnitrostátní otázkou. Znalost a porozumění globálním a evropským rozměrům pracovního práva je proto v praxi každého pracovního právníka zásadní.

LLM Pokročilé studie o evropských a mezinárodních právech v oblasti lidských práv

Leiden University
Kampus Denní studium 1 rok Září 2020 Nizozemsko Leiden Haag + 1 více

Mistr v evropském a mezinárodním právu o lidských právech dává koexistenci a interakci více mechanismů lidských práv pýchou místa tím, že je studuje ve srovnávací perspektivě.

LLM Pokročilé studie v mezinárodních dětských právech

Leiden University
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 2 roky Září 2020 Nizozemsko Leiden Haag + 2 více

Vícevrstvá a právní interdisciplinární povaha práv dítěte vyžaduje odborné znalosti, aby bylo možné posoudit její význam a důsledky pro postavení dětí.

LLM Pokročilé studium evropského a mezinárodního obchodního práva

Leiden University
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 2 roky Září 2020 Nizozemsko Leiden Haag + 2 více

Tento program je jedinečný ve svém zaměření, který se zabývá vývojem jak akademických, tak odborných kompetencí. Je to náročný kurz pro absolventy práv nebo absolventy se zájmem o právní záležitosti.

LLM Pokročilé studie v leteckém a kosmickém právu

Leiden University
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 2 roky Únor 2020 Nizozemsko Leiden Haag + 2 více

Tento jedinečný program nabízí kombinaci veřejného leteckého práva, soukromého leteckého práva a kosmického práva, a to jak z mezinárodní, tak z evropské perspektivy.

LLM Pokročilé studium práva

Leiden University
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 2 najděte si doktorské studium práv Září 2020 Nizozemsko Leiden Haag + 2 více

Leiden Law School je hrdý na to, že zahájí intenzivní jednoroční moderní magisterský program v oboru práva

LLM Pokročilé studium v ​​oblasti práva a digitálních technologií

Leiden University
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 2 roky Září 2020 Nizozemsko Leiden Haag + 2 více

Pokročilé magisterské studium v ​​oblasti práva a digitálních technologií pokrývá systémovým a praktickým způsobem právní a regulační teorii a systémy z nejrůznějších základních témat.