LLM Leeuwarden - LLM LLM programy Leeuwarden, Leeuwarden

LLM Leeuwarden - LLM LLM programy Leeuwarden, Leeuwarden

LLM

Specializovaný LL.M. stupeň umožňuje právníky zintenzívnit či měnit jejich odborné znalosti v určité oblasti práva. Mají zvláštní koncentrace v určité oblasti může otevřít nové příležitosti.

LLM umožňuje právně arbitráž tussles v jakékoli oblasti kariérového specializace. Mistr zákona dává bohatství znalostí, většina lidí, kteří absolvují tento stupeň se specializují v jakékoliv oblasti právní obhajoby.

Nizozemsko je země voliče z Nizozemského království, skládající se z dvanácti provincií v severozápadní Evropy a tři ostrovy v Karibiku. Anglicky mluvící studenti budou mít žádné problémy s nalezením vhodných kurzů. Pro zahraniční studenty se vztahují na vysokých školách v Nizozemsku, několik stipendií jsou k dispozici.

Tento populární město je známé pro cestovní ruch, vzdělávacích institucí a vysokých škol. Vzdělávací instituce, jako je Stenden Univerzitě aplikovaných věd a Gilbert Terpstra Grafische Vormgeving jsou známé pro jejich inovativní metody vzdělávání.

LLM Leeuwarden - Vezměte si LLM Oslu. Získejte všechny programu LLM a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více
V současné době žádné programy pro zobrazení v LLM LLM Nizozemsko Leeuwarden země. Vyzkoušejte naše kategorie LLM Nizozemsko místo.

Search for similar programs here