LLM Leeuwarden - LLM LLM programy Leeuwarden, Leeuwarden

LLM Leeuwarden - LLM LLM programy Leeuwarden, Leeuwarden

LLM

Specializovaný LL.M. stupeň umožňuje právníky zintenzívnit či měnit jejich odborné znalosti v určité oblasti práva. Mají zvláštní koncentrace v určité oblasti může otevřít nové příležitosti.

LLM umožňuje právně arbitráž tussles v jakékoli oblasti kariérového specializace. Mistr zákona dává bohatství znalostí, většina lidí, kteří absolvují tento stupeň se specializují v jakékoliv oblasti právní obhajoby.

Nizozemsko je země voliče z Nizozemského království, skládající se z dvanácti provincií v severozápadní Evropy a tři ostrovy v Karibiku. Anglicky mluvící studenti budou mít žádné problémy s nalezením vhodných kurzů. Pro zahraniční studenty se vztahují na vysokých školách v Nizozemsku, několik stipendií jsou k dispozici.

Tento populární město je známé pro cestovní ruch, vzdělávacích institucí a vysokých škol. Vzdělávací instituce, jako je Stenden Univerzitě aplikovaných věd a Gilbert Terpstra Grafische Vormgeving jsou známé pro jejich inovativní metody vzdělávání.

LLM Leeuwarden - Vezměte si LLM Oslu. Získejte všechny programu LLM a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Llm řízení A Právo V Digitální Společnosti

University of Groningen
Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Nizozemsko Leeuwarden

Jakou roli hraje vláda v digitální společnosti? A jaký dopad to má na veřejný sektor? Jak bychom měli přistupovat k otázkám počítačové kriminality z právního a organizačního hlediska? [+]

LLM řízení a právo v digitální společnosti

Jakou roli hraje vláda v digitální společnosti? A jaký dopad to má na veřejný sektor? Jak bychom měli přistupovat k otázkám počítačové kriminality z právního a organizačního hlediska?

Nedávné pokroky v oblasti digitalizace vedly k tomu, že se stále více stran zapojuje do bezpečnostních otázek. "Bezpečnost a digitalizace" se ovšem netýká pouze počítačové kriminality a týká se jak policie, tak soudů. Dále se zabývá otázkami dozoru a udržování práva a pořádku, včetně online i offline veřejného pořádku. Vládní agentury se musí rozhodnout, které strategie je třeba přijmout, aby se vypořádaly s takovými překážkami a problémy způsobenými digitalizací. Na trhu práce existuje jasná poptávka po absolventů s interdisciplinárním profilem schopným interpretovat vývoj v digitální společnosti a odpovídat na ně. Tento magisterský program je navržen tak, aby vyhovoval této poptávce a připravit studenty na kariéru v této oblasti.... [-]