LLM Enugu - LLM LLM programy Enugu, Enugu

LLM Enugu - LLM LLM programy Enugu, Enugu

LLM

LL.M. (Master of Laws) je mezinárodně uznávaným postgraduální právnický titul. LL.M. sílu jen obvykle neumožňuje vykonávat advokacii, ve většině případů, LL.M.studenti musí získat profesionální titul

LLM umožňuje právně arbitráž tussles v jakékoli oblasti kariérového specializace. Mistr zákona dává bohatství znalostí, většina lidí, kteří absolvují tento stupeň se specializují v jakékoliv oblasti právní obhajoby.

Nigérie patří mezi země západní Afriky nabízí nejlepší kvalitu výzkumu orientované studenty interaktivní a efektivní dokonce vysokoškolské vzdělání. Tato země má několik nejvýkonnější univerzity, které se umístily nejlépe v Africe a dokonce i celý svět je přední University of Lagos.

Nachází se v jihovýchodní Nigérii, Enugu je výchovně stabilní město státu Enugu. Hlavní terciární součástí institutu Enugu State University of Science and Technology, University of Nigérii a Institut managementu a technologií. Jiné pozoruhodné instituce zahrnují Spasitele institut vědy a techniky.

LLM Enugu - Vezměte si LLM Oslu. Získejte všechny programu LLM a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Faculty of Law

Enugu State University of Science and Technology - ESUT
Campus forma Denní studium March 2019 Nigérie Enugu

[+]

Právnická fakulta

Ph.D

Způsob studia [-]