LAWSTUDIES

LLM Mazatlan - LLM LLM programy Mazatlan, Mazatlan

LL.M. (Master of Laws) je mezinárodně uznávaným postgraduální právnický titul. LL.M. sílu jen obvykle neumožňuje vykonávat advokacii, ve většině případů, LL.M.studenti musí získat profesionální titul

Mexiko, oficiálně Spojené státy mexické, je federativní konstituční republika v Severní Americe. Práce může vyžadovat pracovní vízum, které je obtížné se dostat, pokud si jen chcete na volné noze na krátkou dobu. Většina z vládou financované vysoké školy o městech starosta (státní kapitál) mají krátké kurzy historie i současnost gastronomie a kulturních subjektů, většina z nich jsou téměř zdarma.

Mazatlán je známý pro své rybaření a turistickém průmyslu, ale školství je také stojí za zmínku, existuje řada středních a vysokých škol na podporu vzdělávání a výzkumu, Centrum pro výzkum potravin a vývoj má také své jednotky působící v Mazatlan.

LLM Mazatlan - Vezměte si LLM Oslu. Získejte všechny programu LLM a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

nalezené výsledky Filter

Magistr V Oblasti Zákonů

Autonomous University of Sinaloa
LLM
Čvc 2021
Spanish (Mexican)
Kampus

Autonomous University of Sinaloa v posledních letech prokázala rostoucí zájem o školení odborníků, profesorů a výzkumných pracovníků, které posilují akademické kádry pro jejic ...

Čtěte více