LLM Mexiko - LLM programy Mexiko LLM

LLM Mexiko - LLM programy Mexiko LLM

LLM

Mexiko je ideální místo pro absolventa právnické programu pro mnoho lidí v regionu Latinské Ameriky, stejně jako po celém světě. Mexický výtečnost v regionu, rostoucí vliv a kvalitu absolventů právnických programů přitahoval mnoho zahraničních studentů. Kromě toho je tu něco pro každého v Mexiku, včetně úžasné pláže, živých měst a spoustu venkovních aktivit, vynikající kuchyni a krásné scenérie a krajiny. LLM v Mexiku spojuje vzdělávání, kultury a dobrodružství.

Programy pro LLM v Mexiku jsou strukturovány pro studenty, kteří hledají odborné znalosti v určité oblasti práva. Učební osnovy pro LLM v Mexiku programů zahrnuje výzkum a ročníkové práce, která umožňuje studentům aplikovat teorii do praxe prostřednictvím případových studií a simulací, které poskytují studentům zkušenosti reálného světa. Absolventi, kteří jsou držiteli LLM v Mexiku často chodí na kariéru v regionu nebo po celém světě, se soukromými firmami, nadnárodních firem, nebo veřejnými organizacemi.

Podívejte se prostřednictvím LLM v rámci programů Mexiko níže najít ten, který je perfektní pro Vás!

Čtěte více

Mistři Ve Správním Právu A Nařízení Vlády

ITAM - Instituto Tecnológico Autónomo de México
Campus forma Denní studium 2 let July 2017 Mexiko Mexico City

Zákon oddělení autonomní ústavu Mexiko nabízí Master of správního práva a nařízení, že je třeba zajistit alternativy k vysoké úrovni právní vzdělání v oblastech společenského života, které vyžadují velké zkušenosti. [+]

Zákon oddělení autonomní ústavu Mexiko nabízí Master of správního práva a nařízení, že je třeba zajistit alternativy k vysoké úrovni právní vzdělání v oblastech společenského života, které vyžadují velké zkušenosti, a k nedostatku odborníků vize a školení pro pochopení práva a sociální problémy z perspektivy, která se snaží větší sociální dávky.

Mistr je reakcí na transformaci veřejné správy a správního práva jednat efektivněji a účinněji jeho funkcí.

Otevření ve vysoce dynamickém odvětví a velkého technického rozvoje, jako je energetika a telekomunikace, rozšíření tržních vztahů a posílení hospodářské soutěže, zhoršování životního prostředí a že je třeba lépe využívat přírodní zdroje mimo jiné měli právo hlavní sociální funkce. Znalost práva jako součást sociální dopady, je nezbytné, aby osoby s rozhodovací pravomocí. V této situaci, ÚTAM nabízí alternativu akademické znalosti generace a couval prestiž oddělení státu a couval zkušenosti a kvalitu v oblasti ekonomie a veřejné správy, což nám umožňuje nabídnout právnické vzdělání přidanou hodnotu interdisciplinarity z nejvyšších v zemi. ... [-]