LLM Struga - LLM LLM programy Struga, Struga

LLM Struga - LLM LLM programy Struga, Struga

LLM

Absolventi právnické školy a právníci běžně použít LL.M. získat odborné znalosti ve specializované oblasti práva, jako jsou daně nebo mezinárodního práva, nebo přesunout z jedné oblasti do druhé praxe.

LLM umožňuje právně arbitráž tussles v jakékoli oblasti kariérového specializace. Mistr zákona dává bohatství znalostí, většina lidí, kteří absolvují tento stupeň se specializují v jakékoliv oblasti právní obhajoby.

Makedonie 's velké množství přírodních a kulturních zajímavostí, aby bylo atraktivní destinací návštěvníků. Skopje je země 's politickou, kulturní, ekonomické a akademické centrum a má několik univerzit.

Nachází se na severozápadě regionu Makedonie, Struga vlastní silnou vzdělávacího systému. Univerzity jako Mezinárodní univerzity Struga a FON University přidává hodnotu k vzdělávacím standardům Struga. Tyto univerzity poskytují nejen znalosti, ale také rozvíjet vlastnosti a dovednosti pro lepší budoucnost.

LLM Struga - Vezměte si LLM Oslu. Získejte všechny programu LLM a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Magister V Jurisdikci

International University of Struga
Campus forma Denní studium 3 semestry September 2018 Makedonie Struga

Nadšení a touha přispět k rozvoji vysokoškolského vzdělávání byly jediným motivem, který vedeme ke správné formaci Euro College - Struga. První kroky začaly s akademikem [+]

Mistr v jurisdikci

Nadšení a touha přispět k rozvoji vysokého školství byl jediným motivem vedeme ke správnému tvoření Euro College - Struga. První kroky začaly akademickou upřímností, způsob, jakým jsme si vybrali, je obtížnější, ale hodláme více trvat na tom a postavit vysokoškolskou instituci, která by byla v souladu se světem, institucí, která bude poskytovat vzdělání s takovým kvalitním rámcem a bude poskytnout vstupy do vývoje výuky pracovního výzkumu. Motivované podporou mnoha zahraničních institucí a země, nadále dělá bezpečnější kroky bez rozdílu všemi obtížemi, protože máme jasnou vizi a poslání. Podpora britské univerzity "Kensington College of Business", známou skupinou New grade, výzkumným střediskem European Business Competence License (EBCL), British Business Group, jehož úkolem je porozumět specifickým průmyslovým standardům. Také jsme měli velký význam pro podporu "American Heritage University" a College of London - "London City College". Rádi bychom velmi rád poděkovali všem velvyslancům, významným osobám a institucím, kteří navštívili náš areál a podporovali nás v naší práci. V akademickém roce 2007/2008 jsme začínali jako Evropská vysoká škola s třemi fakultami av roce 2008 získala Ministerstvo školství a vědy v Makedonii akreditaci dvou nových institutů, Ústavu politiky a evropských studií, Mezinárodního institutu pro hospodářský rozvoj a Ekologický management, což bylo důvodem pro změnu jména v "Mezinárodní univerzitě Struga.... [-]