Filter
magistr práv
Makedonie Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

LLM Makedonie - LLM programy Makedonie LLM

Master of Laws míry běžně známý jako LL.M., je pokročilý absolvent oboru právo. Kandidáti často již mají první titul v oboru právo a zájem o prosazování svých studií zákona. Získání LL.M. má celou řadu významných výhod.

Ti, kteří mají profesionální titul v oboru právo může sledovat pokročilého akademický titul v Masters zákona, který zkrátí LLM. Chcete-li kurz, musíte mít první titul v právu, jakož i rozsáhlé terénní zkušenosti. Je nabízen v řadě zemí z celého světa.

Makedonie 's velké množství přírodních a kulturních zajímavostí, aby bylo atraktivní destinací návštěvníků. Skopje je země 's politickou, kulturní, ekonomické a akademické centrum a má několik univerzit.

LLM Makedonie - Vezměte si LLM Makedonie. Všechny programu LLM a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

International University of Struga

Nadšení a touha přispět k rozvoji vysokoškolského vzdělávání byly jediným motivem, který vedeme ke správné formaci Euro College - Struga. První kroky začaly s akademikem ... [+]

Mistr v jurisdikci

Nadšení a touha přispět k rozvoji vysokého školství byl jediným motivem vedeme ke správnému tvoření Euro College - Struga. První kroky začaly akademickou upřímností, způsob, jakým jsme si vybrali, je obtížnější, ale hodláme více trvat na tom a postavit vysokoškolskou instituci, která by byla v souladu se světem, institucí, která bude poskytovat vzdělání s takovým kvalitním rámcem a bude poskytnout vstupy do vývoje výuky pracovního výzkumu. Motivované podporou mnoha zahraničních institucí a země, nadále dělá bezpečnější kroky bez rozdílu všemi obtížemi, protože máme jasnou vizi a poslání. Podpora britské univerzity "Kensington College of Business", známou skupinou New grade, výzkumným střediskem European Business Competence License (EBCL), British Business Group, jehož úkolem je porozumět specifickým průmyslovým standardům. Také jsme měli velký význam pro podporu "American Heritage University" a College of London - "London City College". Rádi bychom velmi rád poděkovali všem velvyslancům, významným osobám a institucím, kteří navštívili náš areál a podporovali nás v naší práci. V akademickém roce 2007/2008 jsme začínali jako Evropská vysoká škola s třemi fakultami av roce 2008 získala Ministerstvo školství a vědy v Makedonii akreditaci dvou nových institutů, Ústavu politiky a evropských studií, Mezinárodního institutu pro hospodářský rozvoj a Ekologický management, což bylo důvodem pro změnu jména v "Mezinárodní univerzitě Struga.... [-]

Makedonie Struga
Září 2019
Denní studium
3 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině