LAWSTUDIES

Majetkové právo programy, vyhledejte nejlepší programy LLM zde! - LLM

LLM tituly, také volal ML nebo Master of Laws stupňů, být dán po postgraduálním studiu v právnické oblasti v různých institucích po celém světě. V některých oblastech je to požadovaný stupeň, aby bylo možné profesionálně vykonávat právo.

Co je LLM v oblasti nemovitého práva? Tento pokročilý stupeň se zabývá právními otázkami, které se týkají nemovitostí a rozvoje nemovitostí. Mezi kurzy, které mohou být nabízeny, patří daňové právo, předpisy o nemovitostech, vývoj obytných a obchodních nemovitostí, jednání, plánování, stavební právo, finance a akvizice a právo pronajímatele. Studenti mohou mít možnost absolvovat další volitelná témata v konkrétní oblasti, která je zajímají, jako je specializace v oblasti obchodního vlastnictví.

Dosažení magisterského práva v oblasti vlastnictví může pomoci zvýšit dovednosti studentů v komunikaci a vyjednávání, stejně jako zlepšit pozornost na detaily obecně, z nichž všechny mohou pomoci nejen v práci, ale i v úspěšném rozhovoru. S pokročilým zaměřením na právní důsledky, které se točí kolem nemovitostí a jejich vývoje, mohou být absolventy vyhledáváni společnostmi, které pracují v této oblasti nebo se ji chtějí rozšířit.

Náklady na studium LLM se velmi liší a mohou záviset na tom, kde je instituce umístěna, a na délku dokončení. V některých případech může být nabízený program online. Při porovnávání programů je dobré zvážit jak cenu studia, tak i náklady na životní náklady.

Někteří absolventi s magisterským studijním programem v oblasti nemovitostního práva pokračují v práci v právní kanceláři nebo oddělení v rámci větší společnosti jako právník, právní poradce, výzkumný pracovník nebo smluvní spisovatel. Jiní mohou nalézt práci v rámci společností zabývajících se realitními činnostmi jako vyjednávači, konzultanti nebo dokonce dodavatelé, v závislosti na svých dalších zkušenostech. Jiné organizace, které zaměstnávají tyto typy pracovních míst, zahrnují nemocnice, hotely, banky, výrobce a univerzity. Organizace pro ochranu životního prostředí mohou také vyžadovat tento druh pomoci.

LLM studijní programy ve vlastnictví práva mohou být nalezeny on-line, stejně jako na univerzitách po celém světě. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

1 Výsledky v Majetkové právo Filter

University of Miami School of Law
LLM
Zář 2020
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus
Online forma

Joint JD / LL.M. (možnost volby na plný úvazek, která šetří čas a školné), nebo Triple Degree (JD / MBA / LL.M. ve vývoji nemovitostí) Bezkonkurenční fakulta, vedení a osobní ...

Čtěte více