close

Filtry

Zobrazit výsledky

Majetkové právo programy, vyhledejte nejlepší programy LLM zde! - LLM

LLM tituly, také volal ML nebo Master of Laws stupňů, být dán po postgraduálním studiu v právnické oblasti v různých institucích po celém světě. V některých oblastech je to požadovaný stupeň, aby bylo možné profesionálně vykonávat právo. Co je LLM v oblasti nemovitého práva? Tento pokročilý stupeň se zabývá právními otázkami, které se týkají nemovitostí a… Čtěte více

LLM tituly, také volal ML nebo Master of Laws stupňů, být dán po postgraduálním studiu v právnické oblasti v různých institucích po celém světě. V některých oblastech je to požadovaný stupeň, aby bylo možné profesionálně vykonávat právo.

Co je LLM v oblasti nemovitého práva? Tento pokročilý stupeň se zabývá právními otázkami, které se týkají nemovitostí a rozvoje nemovitostí. Mezi kurzy, které mohou být nabízeny, patří daňové právo, předpisy o nemovitostech, vývoj obytných a obchodních nemovitostí, jednání, plánování, stavební právo, finance a akvizice a právo pronajímatele. Studenti mohou mít možnost absolvovat další volitelná témata v konkrétní oblasti, která je zajímají, jako je specializace v oblasti obchodního vlastnictví.

Dosažení magisterského práva v oblasti vlastnictví může pomoci zvýšit dovednosti studentů v komunikaci a vyjednávání, stejně jako zlepšit pozornost na detaily obecně, z nichž všechny mohou pomoci nejen v práci, ale i v úspěšném rozhovoru. S pokročilým zaměřením na právní důsledky, které se točí kolem nemovitostí a jejich vývoje, mohou být absolventy vyhledáváni společnostmi, které pracují v této oblasti nebo se ji chtějí rozšířit.

Náklady na studium LLM se velmi liší a mohou záviset na tom, kde je instituce umístěna, a na délku dokončení. V některých případech může být nabízený program online. Při porovnávání programů je dobré zvážit jak cenu studia, tak i náklady na životní náklady.

Někteří absolventi s magisterským studijním programem v oblasti nemovitostního práva pokračují v práci v právní kanceláři nebo oddělení v rámci větší společnosti jako právník, právní poradce, výzkumný pracovník nebo smluvní spisovatel. Jiní mohou nalézt práci v rámci společností zabývajících se realitními činnostmi jako vyjednávači, konzultanti nebo dokonce dodavatelé, v závislosti na svých dalších zkušenostech. Jiné organizace, které zaměstnávají tyto typy pracovních míst, zahrnují nemocnice, hotely, banky, výrobce a univerzity. Organizace pro ochranu životního prostředí mohou také vyžadovat tento druh pomoci.

LLM studijní programy ve vlastnictví práva mohou být nalezeny on-line, stejně jako na univerzitách po celém světě. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Méně
format_list_bulleted Filtry

University of Miami School of Law
Tampa, Spojené státy americké

Joint JD / LL.M. (možnost volby na plný úvazek, která šetří čas a školné), nebo Triple Degree (JD / MBA / LL.M. ve vývoji nemovitostí) Bezkonkurenční fakulta, vedení a osobní ... +

Joint JD / LL.M. (možnost volby na plný úvazek, která šetří čas a školné), nebo Triple Degree (JD / MBA / LL.M. ve vývoji nemovitostí) Bezkonkurenční fakulta, vedení a osobní pozornost Fakulta vývoja nemovitostí zahrnuje špičkové profesory a odborníky v oboru, pomocné osoby, které jsou partnery významných advokátních kanceláří a generální poradci velkých realitních společností - odborníci z celého USA. Ředitel individuálně poraduje studentům o stážích a výběru kurzů na na začátku každého semestru a tím uspořádat plán, který poskytuje příslušný studijní plán pro každého studenta. " Program je úžasný pro všechny absolventy právnické fakulty, advokáta nebo obchodníka, který se zajímá nebo v současné době cvičí, v oblasti vývoje nemovitostí, protože vystavuje studenty mnoha důležitým oblastem práva nemovitostí a rozvoje nemovitostí. -
LLM
Denní studium
Kombinované studium
Angličtina
Zář 2020
Kampus
Online forma
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde