Kombinované LLM Lucembursko - LLM programy Lucembursko LLM

Kombinované LLM Lucembursko - LLM programy Lucembursko LLM

LLM

LL.M. programy se liší v délce, hodnotě a množství. Pravidelný program je jeden rok plný úvazek článku nebo dva - tři roky rozvolněné studium. Studenti často berou své kurzy buď specializují na určité oblasti, jako je mezinárodní právo, nebo vytvořit vlastní studium tak, aby vyhovovaly jejich osobní zájmy a profesní potřeby.

LLM (Master of Laws) je postgraduální stupeň pro studenty studující práva. To je obvykle určen pro profesionály práva a studenty, kteří chtějí získat znalosti ve specializované oblasti práva, jako je například mezinárodní nebo daňového práva.

Oficiální název země je Lucemburské velkovévodství. To je nalezené v západní Evropě s němčinou jako oficiální jazyk. V zemi je pouze jedna univerzita: Univerzita Lucemburska.

Kombinované LLM Lucembursko - Udělejte si on-line LLM Lucembursko. Všechny Kombinované LLM program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

Čtěte více

Master en Droit Bancaire et Financier Européen (LL.M.)

University of Luxembourg, Faculty of Law, Economics and Finance
Campus forma Kombinované 2 let September 2019 Lucembursko Luxembourg City

Master en Droit Bancaire et Financier Européen (LL.M.) je jedním z předních programů v této oblasti nabízených v kontinentální Evropě. Možnost zákona o investičních fondech v druhém semestru druhého roku je právní kvalifikace jedinečná v Evropě. [+]

O

Master en Droit Bancaire et Financier Européen (LL.M.) je jedním z předních programů v této oblasti nabízených v kontinentální Evropě. Možnost zákona o investičních fondech v druhém semestru druhého roku je právní kvalifikace jedinečná v Evropě.

Master se zaměřuje na studium tří základních pilířů - zákon o bankovním právu, cenných papírech a kapitálových trzích a zákon o investičních fondech nebo zákon o kolektivních investicích (CIS) - v rámci práva Evropské unie, lucemburského práva a srovnávacího práva.

Učitelský tým zahrnuje akademiky a renomované praktiky, specializované na bankovní a finanční právo.

S využitím moderních a interaktivních metod výuky, spojujících individuální studium a týmovou práci, program kombinuje získávání základních pojmů v prvním semestru a jejich praktické uplatnění v druhém semestru prostřednictvím učení založeného na konkrétních případech, které vyvinuly odborníci.... [-]