Filter
magistr práv
Lotyšsko Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

LLM Lotyšsko - LLM programy Lotyšsko LLM

Studenti z celého světa se rozhodli pro LLM v Lotyšsku. Absolvent právnické programy v Lotyšsku jsou vynikající kvality, a studenti, kteří se rozhodnou studovat v této krásné zemi mohou zažít vše, co může nabídnout. Tam nikdy není nudný den jako studenti si mohou prohlédnout živé a zábavné města s úžasnou architekturou, okouzlující a historické vesnice, letovisek na Baltském moři, a scénické národních parků.

LLM v Lotyšsku je určen pro studenty, kteří hledají odborné znalosti ve specializovaných oblastech práva, například Evropské právo, lidská práva, mezinárodní právo, obchodní právo a finance. Studenti vydělávat LLM v Lotyšsku podílet na důsledné ročníkové práce, výzkum, semináře, stáže a obvykle musí skládat a diplomové práce. LLM v Lotyšsku je vynikající volbou pro ty, kteří k postupu kariéry, nebo k posunu zaměření kariéry, a mnoho absolventů jít pracovat do soukromých firem, nadnárodních společností, nebo pro veřejné organizace.

Udělejte další krok ve své akademické a profesní kariéry s LLM v Lotyšsku. Další informace o programech pod!

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Baltic International Academy

Program: Private Law Typ: Kompletní studijní program ... [+]

Program: Private Law Typ: Kompletní studijní program Stupeň má být dosaženo: Hlavní Délka: 1,5 roku (3 semestry) Jazyk : ruština Poplatek za rok : * 1800 EUR (pro studenty z EU) / 2500 EUR (pro studenty ze zemí mimo EU) * Další informace : Platba za kolej začíná na 165 EUR. Další informace o možnostech ubytování naleznete na adrese: http: //bsa.edu.lv/lang/eng/erasmus_plushostel.html. Další informace získáte u naší přijímací komise nebo na naší webové stránce.

Osnovy

Logika a metody vědeckého výzkumu Pedagogiky a psychologie vysokého školství Problémy v teorii státu a práva Aktuální otázky v oblasti ob... [-]
Lotyšsko Riga
Přihlašování započato
Denní studium
3 semestry
Campus forma
Přečtěte si více v češtině