Filter
magistr práv
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Právo veřejného zájmu programy, vyhledejte nejlepší programy LLM zde! - LLM

LLM ve veřejném zájmu práva je vynikající volbou pro ty, kteří se snaží udělat svět lepším místem. Ti, kteří mají tento absolvent titul mají možnost zapojit se do veřejné služby tím, že poskytuje specializované právní poradenství na charitu, neziskových organizací, vládních organizací a podniků.

 

Co je LLM ve veřejném zájmu práva? Jedná se o titul absolventa-úrovni, obvykle vyhrazen pro ty, kteří již absolvovali nějaký formální právní vzdělání. Ti, kteří sledují tento LLM tak si získat odborné znalosti v určité oblasti public interest law. Vzhledem k tomu, toto pole je široká a pestrá, existuje řada cest studia, ze kterých si studenti mohou vybrat. Studijní oblasti mohou zahrnovat lidských práv, politiky životního prostředí a ochrany spotřebitele.

 

Získání LLM ve veřejném zájmu zákona přináší řadu výhod.Ti, kteří jsou nositeli tohoto stupně jsou schopni stavět na svých stávajících právních znalostí stát se odborníky v určité oblasti práva. To může učinit je velmi cenná aktiva ve veřejném i soukromém sektoru.

 

Je obtížné přesně určit náklady vydělávat tento stupeň, protože školné a životní náklady, bude záviset na zemi a institucí. Z tohoto důvodu je důležité, aby budoucí studenti důkladně zkoumat náklady spojené s programy, v nichž mají zájem.

 

Ti, kteří mají o LLM ve veřejném zájmu práva jsou považovány za odborníky ve svých oborech, a jako takové jsou v konkurenčním postavení v oblasti zaměstnanosti. Absolventi mohou najít práci s vládní agentury, neziskové organizace či zájmové skupiny. Tradiční soukromé praxe je také možnost, stejně jako in-house radit pozice s podniky a dalšími podnikatelskými subjekty.

 

Mnoho institucí přijímat on-line aplikace pro tento titul. Je vhodné, aby důkladně výzkumu požadavky na přijetí před podáním aplikace. Tyto informace lze snadno nalézt v naší programové nabídky. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Právo veřejného zájmu

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Při poskytnutí všeobecné kvalifikace mezinárodního práva veřejnosti může být tento kurz přizpůsoben konkrétnímu odbornému zájmu, jako je ochrana životního prostředí, mezi ... [+]

Přehled

Při poskytnutí všeobecné kvalifikace mezinárodního práva veřejnosti může být tento kurz přizpůsoben konkrétnímu odbornému zájmu, jako je ochrana životního prostředí, mezinárodní obchod nebo lidská práva.

Rozvíjíte pevnou základnu v technice argumentování a interpretace mezinárodního práva a odborné znalosti o tom, jak se tyto prvky testují ve velmi odlišných souvislostech, od ochrany životního prostředí až po regulaci světového obchodu a humanitární ochrany. S 25 kvalifikačními možnostmi se můžete rozhodnout pro specializaci v různých oblastech mezinárodního práva veřejného.

Široká škála modulů je dodávána působivým a rozmanitým spektrem talentovaných akademiků . Členové mezinárodního týmu veřejného práva v Nottinghamu vydali ocenění. Mnozí se rovněž aktivně podílejí na tvorbě politik a uplatňování norem lidských práv na státní i mezinárodní úrovni.... [-]

Spojené království Nottingham
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině