$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Online Právo mezinárodního obchodu Gambie - Právo mezinárodního obchodu programy Gambie Právo mezinárodního obchodu

LL.M. je prvním krokem k akademici v mnoha zemích. To představuje mnoho příležitostí, aby se specializují na určité oblasti, nebo provést důkladný výzkum. To může také být prospěšné při získání doktorského stupně vzdělání v oboru práva. Extrémní nedostatek zdrojů spolu se špatnou ekonomickou situací učinila Gambie špatná volba pro ty, kteří hledají určito… Čtěte více

LL.M. je prvním krokem k akademici v mnoha zemích. To představuje mnoho příležitostí, aby se specializují na určité oblasti, nebo provést důkladný výzkum. To může také být prospěšné při získání doktorského stupně vzdělání v oboru práva.

Extrémní nedostatek zdrojů spolu se špatnou ekonomickou situací učinila Gambie špatná volba pro ty, kteří hledají určitou míru v oblasti vysokoškolského vzdělávání. Ačkoli počet vzdělaných Gambians je na vzestupu, je stále mnohem nižší než mezinárodní průměr.

Online LLM Gambie - Udělejte si on-line LLM Gambie. Všechny Online LLM program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

Méně
Další informace o studiu v Gambii
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název

EUCLID (Euclid University)
Gambie online, Gambie +1 Více

Mezinárodní organizace

Mezinárodní organizace -
LLM
Denní studium
Kombinované studium
8 - 18 měsíce
Angličtina
Online forma