LAWSTUDIES

Kombinované studium Právo mezinárodního obchodu v Afrika - Právo mezinárodního obchodu Právo mezinárodního obchodu programy v Afrika

Absolventi právnické školy a právníci běžně použít LL.M. získat odborné znalosti ve specializované oblasti práva, jako jsou daně nebo mezinárodního práva, nebo přesunout z jedné oblasti do druhé praxe.

Africká vzdělávací dobrodružství může být vzrušující, neboť kontinent 's bohatého dědictví je tak zásadní pro kulturu. Afričané legendární pohostinnost přivítat s cizími lidmi a jeho multietnické měst tak vzrušující, s jeho africké hudby, tance a umění, tradiční i moderní, představují zcela jiné světy aplikace a radosti, a tam je pár zážitků estetických, ať jste kdekoli porovnat a kontrast s barvou, krouživým pohybem, vůně a zvuky africké trhu.

Kombinované studium Právo mezinárodního obchodu v Afrika - Udělejte si Právo mezinárodního obchodu v Afrika. Získejte všechny Kombinované studium Právo mezinárodního obchodu program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

1 Výsledky v Právo mezinárodního obchodu, Afrika Filter

EUCLID (Euclid University)
LLM
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
8&nbsp;-&nbsp;18 měsíce
Angličtina
Online forma

Mezinárodní organizace

Čtěte více